Prečo TEMNÁ STRANA sveta používa DIGITÁLNE VEDOMIE na ovládanie ĽUDSKEJ CIVILIZÁCIE ?

26.12.2022

Odpoveď : Pretože len pár promile ľudských bytostí smeruje na Planéte Zem k priaznivému vývoju a prijímajú z duchovného pozadia Svetlo. Áno, pár promile, okolo 1 až 2 promile (16 až 20 miliónov ľudí). 

Že táto informácia irituje? Pochopiteľne, pretože pravdivé informácie, nikdy nie sú populárne. Tak je to aj na Slovensku, možno je to promile v absolútnej hodnote trošku vyššie. Základným nepochopením axiómy priaznivého vývoja je, že etická a mravná vyspelosť, vyváženosť a čistota ľudských bytostí, nie je v rovnováhe s ich tvorivosťou. Logicky potom tvorivosť nesmeruje k spolupráci, ale k ovládaniu druhých vedome a najmä nevedome. Možno to pochopí väčšina ľudí o 200 rokov. Pretože Svetlo (dobro) a temnota (zlo, lož, kamuflovanie) sú odlišné typy nosnej energie v duchovnom pozadí sveta.

Pokiaľ frekvencia naladenia človeka na Svetlo (dobro) nestúpa, ľudia majú radi komfort, kamufláže, intrigy, výhody, rýchlo a bez namáhania, pretože sú leniví, duchovne aj hmotne, česť výnimkám. Ono je dobré, keď priaznivý vývoj smeruje k prosperite, vedecko - technický vývoj má uľahčovať ľuďom život ... lenže čím menej sa ľudia v práci namáhajú, tým viac vo vývoji degenerujú, hlúpnu, vzdelanie je debilizáciou, etika a vnútorné mravné kvality sú v úpadku. Západný človek tlieska, že nemusí nič robiť, pretože má digitálne vedomie vo vrecku na trenírkach, ale na druhej strane sa sťažuje, napríklad, že nemá remeselníkov na tvorenie, zhotovenie stavby. 

Prečo je manuálna práca otravná? Manuálna práca je hanbou? Čo sa všetci načisto zbláznili? Kde je učňovské školstvo? Napadlo vás to? Dokedy si budete klamať? Myslíte si, že stroje dokážu všetko nahradiť ? Pokiaľ áno, už v tejto chvíli je to na mentálnej úrovni totálneho úpadku. On (západný typ človeka) si vôbec neuvedomuje, že svojim myslením, svojou vnútornou kvalitou, úrovňou, vlastne podporuje úpadok (česť výnimkám). 

Či sa to niekomu páči, alebo nie, vedecko - technický vývoj predbieha v dejinách sústavne duchovnú mravnú a etickú vyspelosť a vyváženosť ľudskej bytosti ... a výsledok sa dostavuje v každej oblasti praktického života. Výsmech existencie duchovnej zložky ľudskej bytosti sa stal pre ľudí prekliatím. Spoliehanie sa na digitálne vedomie sa stalo princípom "Pandorinej skrinky" zničenia ľudskej civilizácie. Prosím, pozrite si, pokiaľ chcete veľmi pozorne všetkých 6 dielov filmu Terminátor. Nie kvôli hercom, ale kvôli pochopeniu zmyslu filmu, pochopte prosím, princíp. 

Že načo? Myslíte si, že veda nemá dnes naprojektované podobné technológie? Minimálne v priebehu 20 rokov až do roku 2 070 sú už pripravené technológie podobného charakteru, dokonca okolo roku 2 070 - 2 100 môže "replikátor" uzrieť svetlo sveta. Replikátor, ktorý všetko vyrobí a stvorí, okopíruje. Písali sme o tom v minulosti v článkoch, v súvislosti s utajenými projektami, o ktorých hovoril aj profesor teoretickej fyziky Michio Kaku a ďalší špičkoví vedci, ktorí varujú ... Pokiaľ sa pozriete do vyšších astrálnych úrovní a projekcii, ktoré sa snažia pred ľuďmi ukrývať určité temné entity, je to jasne vidieť.

Tak sme sa postupne prepracovali ako ľudská civilizácia k tomu, že sme nezvládli eticky vedecko - technický pokrok a práve naopak, digitálne technológie ovládli nás (česť výnimkám). Zatiaľ, ešte nie sme na lopatkách ... 

Na Zemi máme mnoho sociopatov, ktorí milujú eugeniku, Bill Gates nie je jediný, majú to predsa v rode. On je skôr len nechcené dieťa. Máme tu aj iných "súdruhov", ktorí sa vôbec netaja tým, že chcú ovládať nielen naše myslenie, tým, že vniknú "do hlavy kedy chcú", ale chcú sa hrať aj s našimi emóciami. Larry Kurzweil je jedným z týchto fešákov zo Silicon Valley. Opäť sme pritom, prečo je potrebné zvyšovať svoje celkové naladenie ako ľudskej bytosti, zvyšovanie vnútornej harmónie, vtedy sa viete brániť aj proti digitálnemu vedomiu binarity 1, 0, 0, 1, prekuknete softvéry a projekcie, ktoré sú veľmi "mierotvorcovské", pritom v skutočnosti nás chcú mať v režime "total control". 

Práve z dôvodu, že ľudské bytosti sú až veľmi "padnuté " do materiálneho sveta, podceňujú existenciu duchovnej zložky svojej bytosti, nepracujú na čistej intuícii a vnútornej harmónii, mieri, sú nalipnuté len na fyzické zmysly, dnes už existujú temné digitálne projekcie, programy, softwéry, ktoré bez problémov vyrobia virtuálny dej v digitálnej úrovni (holografické projekcie), ktorý sa nikdy nestal (napríklad na diskreditáciu politikov, vydieranie a pod.). Temné entity na Zemi, to využívali už pred 50 rokmi ... 

Pokiaľ chcete vedieť prekuknúť túto "špinu", potrebujete byť vyladený frekvenčne "nad tým" ...

Takže, už spomínaný Larry Kurzweil predpovedá na rok 2029, že na rozdiel od ľudskej kompetencie, ktorá sa líši od človeka k človeku, počítače dôsledne fungujú na optimálnej úrovni a sú schopné medzi sebou ľahko zdieľať svoje zručnosti a znalosti. Podľa neho už neexistuje ostré rozdelenie medzi svetom ľudí a svetom strojov. Ľudské poznanie sa prenáša na stroje a mnohé stroje majú osobnosti, zručnosti a vedomostné základne odvodené z reverzného inžinierstva ľudskej inteligencie (výskum: neuroveda ľudského mozgu). Toto monštrum považuje ľudský život za "nezaujímavý a nepotrebný" a je ho potrebné "nahradiť" umelou inteligenciou, predísť tak zbytočným konzumným nákladom. Tu je potrebné sa zamyslieť nad tým, že či práve konzumný egoizmus a zvierací typ psychiky u drvivej väčšiny populácie nie je zámienkou na takéto morbidné úvahy.

Naopak, nervové implantáty založené na strojovej inteligencii poskytujú ľuďom lepšie percepčné a kognitívne funkcie. Definovanie toho, čo predstavuje ľudskú bytosť, sa ukazuje ako významná právna a politická otázka. Rýchlo rastúca schopnosť strojov je kontroverzná, ale neexistuje proti nej účinný odpor. Keďže strojová inteligencia bola pôvodne navrhnutá tak, aby bola podriadená ľudskej kontrole, nepredstavovala pre ľudskú populáciu niečo hrozivé. Ľudia si uvedomujú, že odpútať súčasnú ľudsko - strojovú civilizáci od jej závislosti od strojovej inteligencie nie je možné. Pokračuje pokrok v chápaní a zlepšovaní účinkov starnutia v dôsledku dôkladného pochopenia procesov spracovania informácií riadených genetickým kódom, pričom predlžovanie ľudského života bude zahŕňať ďalšie používanie bionických orgánov vrátane častí mozgu. Nanoboty sa používajú ako prieskumníci, v obmedzenej miere ako opravné prostriedky v krvnom obehu a ako stavebné kamene pre bionické orgány ... v neposlednom rade na opravu sekvencii DNA, podľa "niečieho želania". Prírodu, Planétu Zem, Slnko, Vesmír, obrie živé celky, chce umelá inteligencia ignorovať, pričom Vedmie týchto živých bytostí je neporovnateľne vyššie než u digitálneho vedomia. 

Život nikdy nenahradí žiadna UI, túto skutočnosť však pochopí len Ľudská bytosť, ktorá má vysokú úroveň vnútornej vyváženosti a frekvenčné naladenie presahujúce úroveň vedomia "Večné Ja". 

Je možná singularita? Spojenie človeka a stroja? Myslíme, že určite áno, dokonca tomu tvorcom výdatne pomáhame! Ako? Napríklad tým, že sa zúčastňujeme "tvorby" sociálnych sietí, ktorá sama o sebe vytvára virtuálnu realitu, ktorá neexistuje. Neprekukli sme sociálne siete boli primárne vytvorené ako software pre zbieranie údajov emocionálnych reakcií a vytváranie algoritmov neurónových sietí. Reverzné inžinierstvo mozgu totiž zahŕňa výskum v oblasti fungovania neurónových sietí a to je to, čo "systémovým inžinierom" do zdokonalenia virtuálnej reality chýbalo. Systémy, ktoré možno predvídať. Ako?

Podľa Kurzweila ľudský genóm obsahuje tri miliardy riadkov párov báz, čo sa rovná šiestim miliardám bitov údajov. Toto je podvod. Nie je to pravda. 

Je to taká istá hlúposť, ako keď vám niekto tvrdí, že "97 % DNA je "nadbytočná a nepotrebná DNA". Ľudská bytosť s vyšším frekvenčným vyladením na priaznivé (svetelné) duchovné energie, má podstatne kvalitnejšiu a dominantnejšiu kapacitu genetického programu, než je to len u ľudí, ktorí využívajú len 3 % sekvencii DNA. 

Ľudskosť, súcit, teplo a múdrosť ľudského srdca, sa nedá nahradiť žiadnou umelou inteligenciou. Sily Svetla v duchovnom pozadí sveta to jasne potvrdzujú. Potenciál, je v nás ľudských bytostiach ukrytý ako "latentný" a otvárať sa môže len so zvyšujúcou sa vnútornou frekvenciou vyváženosti, ľudskosti a súcitu.

S trochou kompresie údajov sa váš genetický kód zmestí na jeden CD - ROM. Na DVD môžete uložiť celú svoju rodinu. Ale váš mozog má 100 biliónov "drôtov", ktorých reprezentácia by vyžadovala približne 3000 biliónov bitov. Ako len 12 miliárd bitov údajov vo vašich chromozómoch (súčasné odhady naznačujú, že iba 3-5 % z toho je aktívnych) označilo zapojenie vášho mozgu, ktoré predstavuje asi štvrť milión krát viac informácií? Genetický kód nešpecifikuje presné zapojenie, ale "systémoví inžinieri" majú možnosť pripojiť neurónovú sieť náhodne a získať určité výsledky a to veľmi efektívne - počas tehotenstva a ranného detstva, kedy je náklonnosť na učenie najsilnejšia. Ako? Tak, že na začiatku života sú medzineuronálne spojenia zapojené do boja o prežitie. V neskorom detstve sa tieto spojenia relatívne upevnia a preto sa oplatí vystavovať bábätká podnetnému prostrediu, v opačnom prípade tento evolučný proces vyčerpá chaos v reálnom svete, z ktorého mohli čerpať inšpiráciu. Stačí bábätká a deti odmalička napojiť na digitálne technológie a tamtadadá - a je to. Biorobot ako namaľovaný :-) Nevadí, že nebudú mať čo jesť, hlavne, že majú pre zábavu mobil, v škole laptop a interkaktívne tabule. Opatrní treba byť práve u tých ľudí, ktorí sa stali fanatikmi v rámci IT a umelej inteligencie, ako sú na tom s ľudskosťou ...

Pamätajte, že podporovatelia digitálneho vedomia a umelej inteligencie, najmä zo Silicon Valley, nikdy nebudú mať záujem na tom, aby Ľudská bytosť zvyšovala svoju prirodzenú kvalitu, vnútornú čistotu, harmóniu, tvorivosť, regenerečné schopnosti, svoj celkový potenciál, ľudskosť, súcit, čestnosť, pravdivosť a vôbec svoju jedinečnosť v Evolúcii stvorenia na vzostupe. 

Práve naopak, vždy ju budú chcieť podceňovať, okliešťovať, zhadzovať, nahrádzať a ovládnuť ... nemajú ďaleko od princípov eugeniky a nacizmu. Taká je Pravda o evolúcii stvorenia a jeho vzostupe.© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, december 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, december 2022

https://www.ariadneknihy.sk/