PRAVDIVÉ POZNANIE MINULOSTI : SPOMIENKA na KONFERENCIU NATO v roku 2000 konanú v Bratislave, s cieľom OVLÁDNUTIA EURÓPY (2. časť) ...

20.05.2023

Dnes budeme pokračovať druhou časťou článku na tému, ktorú sme začali dňa 18. mája 2023. 

Začneme však trošku netredične. Predstavte si, že vaše dieťa navštevuje súkromnú základú školu, ktorej pani riaditeľka vo svojej úbohosti klame. Predstavte si, že nejaká riaditeľka, ktorá môže byť rada, že je rada, nakoľko vôbec nechápe svoje poslanie a je skôr "hračkou a úradníčkou v rukách systému zdegenerovaného školstva na Slovensku", klame, manipuluje a kamufluje. Vy ako rodič to viete, pretože jednak si viete zistiť, že klame a jednak máte schopnosti (povedzme jasnovidnosti), ktorými viete prečítať myšlienky inej bytosti, keď klame a ako klame. Čo by ste asi urobili s takouto riaditeľkou? Čo by ste urobili s riaditeľkou školy, ktorá je posadnutá sama sebou, schováva sa za nejakú súkromnú školu a trápne "paragrafy" obsiahnuté v prehnitom zákonodarstve školstva na Slovensku? Pritom viete, že jej prístup je úplne nedostatočný a viete to preukázať. 

Toto sú otázky z bežnej praxe na dennej báze? Vznikajú denne. Koľko tupcov máme zamestnaných v školstve, aj v súkromnom, ktorí si o sebe myslia, že si môžu robiť čo chcú? V sektore, kde sa dnes v podstate "obchoduje" s deťmi? Pretože vieme, že na dieťa sa berú v školách peniaze od štátu "ako na kus dobytka" a ide o formu ovládania a otrokárstva, či vazalstva.

Zamyslite sa rodičia hlboko nad tým. Môže sa to stať komukoľvek z vás, poznačiť to vaše dieťa! Vyžadujte špičkovú kvalitu od učiteľov, nie je na mieste falošný sentiment. Aj to sú len ľudia, lenže učiteľ je aj poslanie, nielen povolanie. Kto na to nemá, nech ide zametať ulice. Česť všetkým kvalitným a najmä mravne na vyššej úrovni stabilným učiteľom v procese vzdelávania, zatiaľ ešte na Slovensku existujú.

Pretože tie poniektoré "egočká" na funkciách napr. riaditeľov, ktoré neunesú svoju polovzdelanosť, kedy by sa mali práve učitelia vzdelávať celý život, namiesto ľudskosti a ľudského prístupu, riešia a vybíjajú si na deťoch svoje hlboko zapadnuté psychické poruchy a komplexy, (o ktorých väčšinou nevedia) práve tým, že sú súčasťou vzdelávacieho degeneračného a debilizačného matrixu zo všetkým, čo k tomu patrí. Medzi učiteľmi by mali byť tie najmúdrejšie a navyspelejšie bytosti zo spoločnosti, ktoré sú súčasne aj mravné vzory s prirodzenou dobrovoľnou schopnosťou načúvať a odovzdávať.

Ako chce vášmu dieťaťu učiteľka, ktorá má piercing v nose a je celá potetovaná, rozprávať o vzdelaní a o dôležitosti múdrosti, či čestnosti, keď vyzerá ako cirkusový klaun? Je to katastrofa...

Je to o úrovni vedomia a tým aj pravdivosti ľudskej bytosti. Napríklad v súčasnosti už existujú vedecké publikácie a práce o Chemtrails a jeho škodlivosti pre ľudské zdravie. Napríklad v Maďarsku akreditované laboratórium minulý týždeň potvrdilo, na základe rozboru dažďovej vody až 50 000 násobné zvýšenie obsahu hliníka a 5 000 násobné zvýšene hladiny bária. Aj napriek tomu sa nájdu zaostalé bytosti, ktoré sa smejú nad touto témou, aj v slovenskom parlamente.

Podobne je to aj s tetovaním. Niet pochýb, že každá ľudská bytosť, ktorá je potetovaná, najmä na väčšej ploche tela (napríklad stačí lýtko, stehno, rameno), je v duchovnom pozadí sveta ovládnutá temnými vplyvmi, väčšinou o tom nevie, teda nevedome (tzv. luciferská krása). Isteže je rozdiel, či ide o maličké obrázky (napr. členok), alebo väčšie plochy napríklad celá ruka, rameno, chrbát, hrudník (hrudník a chrbát v mieste srdca, krk a hlava sú veľmi nevhodné miesta). Je pritom jedno, o aký obrázok ide. Môže sa urážať kto chce, je to úplne jedno, pretože taká je pravda. Dnes je to už známa skutočnosť, dokonca existujú výskumy duchovných bádateľov a vedcov, vrátane empirických dát. Pozrite sa najmä na mladých ľudí, koľko z nich je potetovaných? Náhoda? Nie, to je "móda", to je "IN". Každá energetická špinavosť a toxicita je dnes v materiálnom svete "IN", hlavne, keď je to dobrý biznis.


Nuž a takéto "kapacity" často učia naše deti. Potom sa niet čomu čudovať, že zavolajú na hodinu degenerátov, ako napríklad Heger a ešte sa s tým aj chvália. Áno, aj s obmedzenosťou a hlúposťou sa dá chváliť, najmä, pokiaľ niekto je duchovná mŕtvola a nevie o sebe, nevie rozpoznávať objektívne dobro a zlo, pravdu a lož. Na Slovensku nie je nič nové, že temnota a zlo sú verejne propagované ako "progres a nový vývoj". Slobodná vôľa je často u jedincov na Zemi "napadnutá" infekciou temnoty, zla, herézy, chaosu, anarchie, neľudskosti, ovládania, nízka frekvencia vedomia je charakteristická "neslobodnou" slobodnou vôľou nízkych pudov a konzumného egoizmu. Nevadí, pre niektorých pri voľbách platí, že "bude sranda", áno, potom, keď nebudete mať čo do úst sa vám pretočia panenky, možno budete preklínať deň, kedy ste sa narodili, práve títo srandisti. Srandisti napomohli zničiť Slovensko, resp. dostať ho do štádia, v ktorom je.

Zdegenerované kaliky vo vzdelávacom procese ako poslušní poberači mzdy, nemajú problém, bez mihnutia oka učiť deti v škole lži a pokiaľ sa dieťa nenechá indoktrinovať, tak ho šikanujú, resp. škodia mu neobjektívnym hodnotením. Postupne sa školstvo od takýchto indivíduí očistí, podobne ako aj právnické povolania, nebude to však za rok, ani za dva a ani za štyri.

....................................

Práve zapredané vzdelávanie a indoktrinácia nemajú problém podporovať aj lživú propagandu, podobne ako mainstreamové médiá a niekedy je tomu tak aj u alternatívy. Preto si aj dnes priblížime ďalšie body Konferencie NATO, ktorá sa konala v Bratislave v roku 2000 za účelom ovládnutia Európy. Pokračujeme dokončením bodu 4 (prvé štyri body sú v prvom článku zodňa 18. 5. 2023).

Tu je potrebné zmieniť dezinformačnú kampaň, ktorú spustil svojho času britský špión James Klugmann, ktorý tiež pracoval pre Moskvu, aby presvedčil britskú vládu, že je potrebné odvolať Mihailoviča. Išlo práve o uvolnenie miesta pre Moskvou podporovaného Tita počas Teheránskej konferencie. O Mihailovičovi možno povedať nielen to, že bol brilantným prtizánskym stratégom, ale aj to, že bol jedným z prvých Srbov, ktorí s veľkou intenzitou bojovali proti nacistom v okupovanej Európe. Bol taký úspešný, že dokázal Nemcom spôsobiť obrovské problémy na Balkáne. Keď Rommel stál tvárou v tvár El Alameinu, spojeneckí velitelia generál Eisenhower, generál Auchinlek, letecký maršál Tedder a generál De Gaulle zablahoželali a poďakovali Mihailovičovi za pomoc. Rusi šírili fámu, že Mihailovič spolupracoval s Nemcami. V dôsledku toho sa dostali Juhoslávia a celý Balkán na konci vojny pod ruskú kontrolu. Po páde socializmu v krajinách Varšavskej zmluvy a udalostiach v Sovietskom zväze, zostali na dlhý čas základné štruktúry socialistickej politiky najskôr v Juhoslávii a neskôr v Srbsku vedenom Miloševičom.

Do istej miery sa vďaka strategickému a ekonomickému významu priemyselne vyspelého Srbska priklonenie k pozostatkom socializmu ukázalo ako zásadná prekážka pre neoliberalistický nový poriadok, ktorý Amerika a Západ na Balkáne predpokladali. Nakoniec túto situáciu spôsobila strategická chyba, ktorú Eisenhower urobil, keď sa rozhodol stiahnuť svoju podporu generálovi Mihailovičovi.

...................................

Práve preto, že momentálne Ódorova Sorošovská technokratická čvarga, ktorá je "úradnícka vláda odborníkov a najdemokratickejších demokratov" (ktorým by sme umožnili celý deň lopatou hádzať, aby boli trošku charakternejší), chce fatálnym podporovaním vojny na Ukrajine úplne ožobráčiť Slovákov doslova na nulu, je potrebné v sebe nájsť tie najlepšie sily a energie, snažiť sa primárne nájsť u bežných ľudí spoločné princípy vývoja a sústrediť sa na voľby, čo najoptimálnejšie voliť. Majte prosím na pamäti, že na túto situáciu sme upozorňovali už koncom roka 2022, že sa udeje, čo urobí Čaputová. Lámať chlieb sa nebude len v septembri 2023, ale aj na jar 2024, kedy bude pre priaznivý vývoj na Slovensku mimoriadne zásadná výmena na poste Prezidenta SR. Samozrejme, všetky škody, ktoré boli spôsobené, nie je možné ospravedlniť a ignorovať ... Dobrá rada - nezbavujte sa hotovosti, práve naopak, zlaté a strieborné mince taktiež nech štrngajú !!!

....................................

Poďme naspäť ku konferencii a jednotlivým bodom ...

Hlavná chyba, o ktorej hovorili predstavitelia USA na Konferencii NATO, konanej v roku 2000 v Bratislave bolo plačkanie, že Mihailovičovi Eisenhower nebol patričnou oporou. Práve kvôli tejto chybe zaútočilo NATO na suverénny štát Juhoslávia a umiestnilo americké jednotky na Balkáne. Obe akcie boli navrhnuté épráve preto, aby napravili historickú chybu. 

Bod piaty : Európski spojenci sa zúčastnili vojny proti Juhoslávii, aby de facto prekonali dilemu, ktorá nastala po prijatí "Novej strategickej koncepcie" Aliancie v apríli 1999, samozrejme, že si zabezpečili predchádzajúci mandát Organizácie spojených národov, alebo Organizácie pre európsku bezpečnosť a spoluprácu. 

Novú strategickú koncepciu NATO podpísali 28. apríla 1999 vedúci predstavitelia štátov a vlád členských štátov NATO počas slávnostného summitu pri príležitosti 50, narodenín organizácie. Okrem teritoriálnych hraníc svojich členských štátov "Nové NATO", "bráni" aj rôzne druhy nejasne definovaných bezpečnostných záujmov, vrátane už spomínaného "prístupu k surovinám". "Záujmy" sú obhajované agresívne a sú mimo tradičného transatlantického mandátu NATO.

Oblasť, ktorú "pokrýva NATO", siaha od Kaspického mora cez Perzský záliv až po severnú Afriku a Atlantický oceán. NATO si vyhradzuje právo, ako v prípade Kosova, dať si vojenský mandát a použiť krytie "humanitárnej intervencie" na zabezpečenie menej humanitárneho "prístupu k surovinám", ako sa to dá čítať v článku 24. Podpisom koncepcie 28. apríla 1999 vdýchla nemecká kancelárka nový život aj starodávnej imperialistickej ideológii v Nemecku.

Bod šiesty : Európski spojenci môžu legalisticky zdôvodniť, že táto vojna proti Juhoslávii, ktorá bola mimo pôsobnosti zmluvy, bola výnimkou. Je však jasné, že ide o precedens, na ktorý sa môžu a budú kedykoľvek dovolávať.Vyhlásenia Bündnis 90 / Die Grünen a SPD v tom zmysle, že útok na Juhosláviu bol "výnimkou", preukázali obmedzený zmysel pre realitu a určite neodrážali politickú realitu NATO a Európskych intervenčných síl, kde predpokladá sa, že "výnimiek" bude viac a že sa na takéto udalosti uskutočňujú potrebné vojenské prípravy.

Bod sedem : NATO by teraz malo zaplniť oblasť medzi Pobaltím a Anatóliou, ako ju zapĺňali rímske sily počas vrcholenia Rímskej ríše.

Bod osem : Okrem toho musí byť Poľsko zo severu a juhu obklopené jeho demokratickými susednými štátmi Bulharskom a Rumunskom. Mala by zabezpečiť teritoriálne spojenie s Tureckom az dlhodobého hľadiska musí byť Srbsko mimo európskeho rozvoja (pravdepodobne kvôli zvýšeniu bezpečnosti americkej vojenskej prítomnosti). Keďže sa Spojeným štátom podarilo kúpiť si vládu v Belehrade, ktorá prijala prozápadný pohľad, druhý bod návrhu už nie je relevantný.

Bod deväť : Severne od Poľska je dôležité zaviesť úplnú kontrolu nad všetkými prístupovými cestami z Petrohradu do Baltského mora.

Zdá sa, že pre USA je ťažké zbaviť sa nepriateľského obrazu, ktorý majú o Rusoch. Rusko sa pod Putinovým vedením začalo energicky zameriavať na svoje vlastné bezpečnostné záujmy a musí byť opäť pevne na vodítku.

Bod desať : V každom procese by právo na sebaurčenie ľudí malo mať prednosť pred všetkými ostatnými nariadeniami alebo pravidlami medzinárodného práva.

Takto možno zničiť v podstate každý štát, keďže všade existujú etnické či iné menšiny, ktoré sa tak prezentujú. Keď Západ udelí týmto menšinám "právo na sebaurčenie", poskytne si legálny figový list, ktorý im umožní napadnúť akýkoľvek štát, ktorý sa ocitne v hľadáčiku Západu.

Bod jedenásty : Vyhlásenie, že vojna NATO proti Juhoslávii bola porušením všetkých príslušných nariadení a pravidiel medzinárodného práva, nenarazilo na žiadny odpor.

Tento bod sa týka zjavnej reakcie účastníkov konferencie na osobný postoj Willyho Wimmersa, ktorý sa postavil proti akciám NATO. Jeho kritika, že útok NATO porušil medzinárodné dohody, najmä integritu suverénneho štátu, neobdržala námietku ani odpoveď zo strany USA, USA tak ukázali, že ako superveľmoc sa nie vždy cítia viazané medzinárodnými dohodami. Willy Wimmers sa na konci svojho listu kancelárovi Schröderovi podelil o svoju víziu rozhodnutí, ktoré boli prijaté počas bratislavskej konferencie, keď napísal :

"Zdá sa, že americký tábor úmyselne obchádza medzinárodný právny poriadok, ktorý bol tak precízne navrhnutý po dvoch svetových vojnách, na globálnej úrovni a pri sledovaní svojich vlastných cieľov. Might má pravdu. Kedykoľvek sa im do cesty postaví medzinárodné právo, jednoducho ho odmietnu. Keď podobný vývoj postihol Spoločnosť národov, druhá svetová vojna nebola ďaleko. Akákoľvek ideológia, ktorá vytvára vlastný záujem absolútnu možno charakterizovať iba ako totalitnú."

...............................

Toto sú informácie, ktoré verejnosť nepozná, resp. málokto sa o ne zaujíma. Je to len časť špiny odkrytej na Konferencii NATO v Bratislave v roku 2000. Mládež má pritom na Slovensku v tomto smere úplne vymyté mozgy, školstvo k tomu prispieva. Česť výnimkám. Na Slovensku sa v školách neučí, že fašizmus a agresor jednoducho nemôže byť prikrytý zásterkou demokracie, podobne ako oslava banderovcov a neonacistov na Ukrajine a podpora vojny na Ukrajine. Je jasné, že konflikt na Ukrajine nie je možné nikdy zo strany Ukrajiny a Západu proti Rusku vyhrať. Vedia to aj tí, ktorí zarábajú na vojensko - priemyselnom komplexe, vedia to aj tí, ktorí konflikt financujú menou, ktorá nemá cenu. Preto to naťahujú. Je štastím, že zatiaľ nikto nechcel zrovnať Ukrajinu so zemou, ohľad sa berie na množstvo obyčajných ľudí a ich ľudské životy. To je najvyššia hodnota. Mnoho bežných ľudí (Slovanov) trpí na Ukrajine, kvôli oligarchickým štruktúram prelezených nacistami. Lenže na Slovensku sú schopní súčasní prokonfliktní militantní úradnícki grázli totálne ožobračiť ľudí, na úkor tejto sizyfovskej podpory konfliktu na Ukrajine. To je neľudskosť. 
Učíme deti neľudskosti tým, že prekrývame pravdu lživými propagandami nazývanými demokracia v podaní USA a NATO. Zabúdate však na jedno všetci, ktorí sa na tomto bordeli podieľate, a síce, že sa vám to vráti vrátane vašich rodín aj genetickej línie a to skôr či neskôr. Je to tak. To, že nevidíte, nie je podstatné, krátkozrakosť je u ľudí bežná, avšak tu ide o vedomé lži za účelom parazitovania na iných bytostiach. Na záver prezradíme tajomstvo, ktoré prišlo "zhora": Viete čo je najpravdivejšia vízia pre Čaputovú a ňou vymenovanú úradnícku vládu? Že sú v súčasnosti veľmi lacní až bezcenní. Oni sa síce tvária, že sú v pohode, že o tom nevedia. O to viac bude energetický (keď chcete duchovný, karmický, či vyrovnávací) dôsledok pre nich prekvapivý ...


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, máj 2023

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, máj 2023

https://www.ariadneknihy.sk/