POTREBUJEME NA SLOVENSKU OBČIANSKE NEPOKOJE ?

20.04.2022

Prajeme vám peknú jar, úspešné dni a veľa síl priatelia, budeme ich všetci potrebovať :-)

Aj slepý vidí, čo sa deje na Slovensku. Katastrofa exponenciálne umocnená. Sebaklamy nepomôžu. Mnoho ľudských bytostí, ktorým pomáhame aj zo zahraničia, pôvodom Slováci, nám zdôrazňujú, že už Slovensko nie je ani v tom na prvom mieste, v čom bolo :-) 

Teatrálna klauniáda, v ktorej sme ako Slovensko držali dlho "prim" ako cirkusanti, ktorí pútajú pozornosť svojou úbohosťou a hlúposťou v tejto Slnečnej sústave našej galaxie (česť výnimkám), už prestala byť zaujímavá. Každá hlúposť a prázdnota skôr či neskôr omrzí.


My sa snažíme každý deň bežnými maličkosťami zlepšovať verziu svojich bytostí. Inak to nie je možné. Každý deň začíname ako Nový, nikdy a nikto nás a veríme, že ani vás neznechutí. Pretože vďačnosť za Život a sebaúcta je prvoradá, nekonečná. Súčasne pomáhame aj okoliu, rodinám, ľuďom v oblasti Zdravia, celkového životného štýlu, osobnostného rastu a baví nás to, má to zmysel. 

Na Slovensku sa nedokážeme (vláda SR) postarať ani o tých najslabších, o deti (ich kvalitný všestranný vyvážený vývoj vrátane vzdelávania) a ani o dôchodcov. Podľa viacerých špičkových ekonómov, analytikov je preukázateľné, že práve v súvislosti s infláciou a zdražovaním na Slovensku a ničotnosťou (nečinnosťou) vlády SR, prídu v roku 2022 dôchodcovia o spotrebu v objeme 600,-- až 650,-- EUR. Proste je to ako keď zoberiete každému dôchodcovi za rok z jeho peňazí v priemere 650 EUR. Ste normálni? Alebo nemajú dôchodcovia nič jesť? V tomto je systémovou analýzou zachytené všetko vo výpočte, vrátane smiešnej valorizácie dôchodkov, ktorá bola "kreatívne" nahradená sľubom o predčasnom vyplatení 13. dôchodku (sľub daný Jednote dôchodcov Slovenska). 

Niet pochýb, je jednoznačné, že pokiaľ nemá dôjsť k totálnemu deštrukčnému kolapsu ekonomického chodu štátu a občianskym sociálnym nepokojom na Slovensku už na začiatku jesene tohto roka, je nevyhnutné podporiť každú jednu rodinu v roku 2022 minimálne jedným nárazovým príspevkom v sume vo výške minimálne 1 300 EUR, resp. 1 700 EUR. To je len jedno opatrenie. Pozrite sa do susedných Čiech, ako sa tam postarali o dôchodcov (tým nechceme povedať, že vláda v ČR je úžasná). Hovoríme konkrétne o parametroch u dôchodcov a výške ich príjmov.

Toto je tá mierová misia Slovenska? Vzor mierotvorcovstva? Štát sa nedokáže postarať o svojich vlastných občanov, o tie najslabšie skupiny a chcete tvoriť MIER u susedov? To je tvorenie mieru? Ako môže fungovať "Srdce", pre organizmus, keď nie je samo o sebe zdravé a funkčné, vyvážené?

Ako chete tvoriť mier, keď preskakujete seba, vlastných občanov? Ako prispievate k ľudským podmienkam pre Život a ľudskú dôstojnosť na Slovensku? Podporovaním zbraní, vojny, a sebaklamov v predlžovaní samozničenia? 

Dve miliardy EUR nie je problém ako podpora pre Ukrajinu? Potom pochopiteľne nie je žiadny problém taktiež aspoň jeden a pol miliardy EUR pre vlastných občanov SR !!! Aspoň náznak vyváženosti.

Odkiaľ? Nech sa páči, začnite realizovať bankový odvod (nenažratých bánk) a hneď máte minimálne miliardu k dsipozícii. Nebuďte tak úbohí s príspevkom 100,-- EUR, je to hanba, fuj ...

Skutočne je neuveriteľné, že si poniektorí myslíte, že znovu na jeseň pozatvárate (cez "pseudoopatrenia") ľudí doma, aby nedokázali vzdorovať sociálnemu útlaku na Slovensku? Veľmi krátkozraké a smiešne táranie a dristy o opatreniach pre ľudí, sú len na zabránenie pádu tejto vlády SR, samozreme bez efektu ...

Možno, že "Bill z garáže" vám poradí, čo máte robiť, bude rečniť 29. apríla 2022 pre poniektorých Slovákov, a dokonca vám možno porozpráva aj o svojich rozhovoroch s vedúcimi predstaviteľmi verejného zdravotníctva vrátane Dr. Anthonyho Fauciho a Dr. Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa z WHO. Rozoberať sa bude pohľad na vakcíny, ktoré zastavujú prílivy pandémie :-):-) ... údajne sa Bill potrebuje preliečiť z ťažkého rozvodu. Nebude však prítomný v Bratislave osobne.


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, apríl 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, apríl 2022

https://www.ariadneknihy.sk/