POHÁR PRETIEKOL ... PRACTE SA DO ZABUDNUTIA !

08.04.2022

POHÁR PRETIEKOL ... PRACTE SA DO ZABUDNUTIA AJ Z VAŠIMI ÚBOHÝMI 13. PERCENTAMI !

Ako sa hovorí, "od tál po tál". Nezvykneme venovať čas a energiu zbytočne neľudským kreatúram, ktoré sa "zo srandy" a "z volenia z nenávisti" dostali ako vrcholoví diletanti do vlády SR. Ale čo je veľa to je veľa ... 

Sme tu my, mnohí, máme deti, rodiny, dedkov a babky, ktorí poctivo pracovali celý život a tvorili hodnoty, ktoré títo lacní diletanti nielenže zničili, ale sa snažia zlikvidovať Slovensko, jeho štátnosť ako takú. Ohrozujú existenčne Ľudské bytosti generačne, vo viacerých úrovniach svojou totálnou amatérčinou, neschopnosťou, stelesnením ZLA, ktorým sú ovládaní. Je úplne nepodstatné, že o tom nevedia, že sú ovládaní zlom (poniektorí). Nevedomé procesy sa taktiež odzrkadľujú v realite ako ZLO (kvalita a naladenie bytosti aj keď o tom bytosť nevie), avšak, a to je podstatné, títo nenažranci vedia, že konajú ZLO, len akosi žijú v nejakej omylnej dogme, že ich niekto zachráni. 

Je to úbohé a smiešne, zodpovedajúce ich kvalite, pretože ľudská bytosť (aj jej nehmotná zložka po fyzickej smrti) taktiež prechádza určitým povedzme "triedením" a je viac ako pravdepodobné, že pri vysokej miere konaného zla a podľahnutiu temnej strane sily, sa môže dostať nenávratne mimo evolučný vývoj, napríklad byť "rozpustená". 


Neobstojí argumentácia, že "oni vo vláde SR robia pre Slovensko, v jeho záujme, v prospech občanov". Pretože to si len myslia, že je to tak. V skutočnosti robia totálne ZLO, uzemňujú tak toxické štruktúry, že bude veľmi dlho trvať, pokiaľ sa bežní ľudia z toho spamätajú. Výsledok je jasný, prevratných 13 percent podpora, či dôvera občanov SR. Bodka, nie je čo dodať. Ľudia na Slovensku vás majú plné zuby a našťastie zatiaľ nie sú v uliciach násilnosti. Mnohí sú unavení a dezorientovaní, nemajú čo do úst. To je jediné šťastie, že nevládzu, najmä psychicky sa nedokážu vzoprieť.

Mali by ste všetci zmiznúť, celá vláda SR kompletne, iba by sa tak malo zaprášiť za vami, ani smrad by nemal za vami zostať. Vy nemáte svedomie, takže je zbytočné sa snažiť ho prekričať.

Existujú podklady na poriadne hrubú encyklopédiu novodobých dejín Slovenska, kde táto bude historickým smutným dielom, zachytávajúcim omyl na Planéte Zem v časti Srdca Európy, ktorý sa dokázal vďaka nízkej úrovni Vedomia uzemniť v roku 2018 a 2020 na Slovensku. Vo vláde SR nielenže škodíte priamo občanom Slovenska, čo pociťujú mnohí na vlastnej koži, ale podporujete aj temné systémy na Zemi, ktoré si nedokážete a nechcete vďaka vašej nízkej úrovni Vedomia uvedomiť, priznať. Je to katastrofa, čo to tu stvárate. Škodíte občanom Slovenska a ešte aj okoliu. Našťastie sú tu svetlé výnimky aj v Európe, ktoré dokážu s vami zacvičiť.

Bez akýchkoľvek problémov podporujete ako politické elity lož, ani okom nemihnete. Presviedčate o tom cestou komplexne idiotizovaných mainstreamových médií tú časť populácie, ktorá je v hypnóze. Áno, vieme o tom, že za peniaze nemáte problém robiť zo seba idiotov v mainstreame, pretože ste úbožiaci bez cti. O výnimkách hovoriť? To sa dá len v prípade, keď niekto svoju česť povýši nad mesačnú mzdu vazala. Lenže z hypnózy sa mnohí prebrali a preberajú. 

Argumentačne nie ste schopní svojich oponentov presvedčiť v dialógu kvalitnou diskusiou, tak kydáte v mainstreamových médiách lož na lož, polopravdu na polopravdu a múdry oponent je pripravený na "odstrel" jeho pošpinením, onálepkovaním ako pokrytca, či propagandistu. Bojíte sa Pravdy, pretože končíte, strácate moc, ani pes po vás neštekne, a to vás v konečnom dôsledku zničí. Dokázali ste ukázať presne vašu totálnu neschopnosť a hlúposť, kde ste vytvorili len ďalšiu karikatúru demokracie, podotýkame bezobsažnú.

Energetické vyrovnanie bude pre niektorých z vás ako bytosti vyslobodením, i keď veľmi tvrdým až anihilačným, genetickej línie sa to dotkne pochopiteľne taktiež, to je tzv. karmické vyrovnanie. Existujú totiž duchovné sféry s energetickou čistotou, kde sa našťastie nedá podplácať ... a Vedomie Planéty Zem o nich veľmi dobre vie.


Špinavosťou najhrubšieho zrna je vtiahnutie Slovenska do vojny, jasná hrozba, ktorú chápe takmer každý idiot. Už dávno nie sme neutrálnym štátom snažiacim sa skutočne o mierotvorcovstvo, ale toto je totálna úbohosť. Nie je možné slušne klasifikovať mravný úpadok u človeka, ktorý by tento jasný stav nevidel. Ako hovoríme dlhú dobu, tu na Slovensku žiadne dno nie je, u politickej elity a prezidentky nie je dno komplexného úpadku, nie je možné očakávať, že sa dotknú nejakého dna, od ktorého by sa odrazili smerom hore. Navyše, keď bývalá spodina politických dejín sa v súčasnosti hrabe opäť k moci, títo nešťastníci (a vojnoví zločinci), by mali nechať radšej potichu vyhniť ten hnoj, v ktorom už tragicky existujú dlhé roky mimo Slovensko a nie znovu s ním smradiť. 

Jednoducho pretiekol pohár. Sme zásadne odporcami násilia, nenávisti, vojny a je veľkým šťastím, že zatiaľ na Slovensku nie sú násilné nepokoje v uliciach. Mnoho ľudí (dennodenne sme s nimi v kontakte), škrípe zubami od zlosti, melú z posledného. Pomáhame im v rámci Zdravia, výživy, v živote ako sa dá, avšak mnohí nevidia východisko. Najviac ich do zúrivosti privádza Čaputová, keď svojou pokryteckou plytkosťou a duniacou prázdnotou začne burcovať vládu do finančnej pomoci pre občanov SR. Čo ste robili doteraz 2 roky? Veď týmto iba viac provokujete obyčajných ľudí, ktorých ste opakovane podviedli a uvádzali do omylu v zásadných veciach najmä v oblasti ich Zdravia a starostlivosti, prevencie. Zaoberať sa pri sledovaní argumentačnej úrovne verbálnej komunikácie Čaputovej ohľadom darovania systému S-300 Ukrajine s otázkou, či je tak hlúpa, alebo skôr skazená, je úplne zbytočné, strata času.

Ľudia na Slovensku nemajú čo jesť po 2 rokoch totalitnej vládnej šikany (cirkusantská kovidiáda) ako globalistického odpadu neúspešných klaunov a vy si dovolíte 600 miliónov dolárov odpratať na Ukrajinu (systém S-300). Ste normálni? Porovnávať S-300 s nejakými Patriotmi? Máte to pozametané, a riadne, ako v pomocnej škole. Argumentačne sa v tejto súvislosti aj Čaputová, Heger, Naď a ďalší pochopiteľne opäť len potvrdili v opodstatnenej mentálnej úrovni, kam patria, sami potvrdzujú verejne svoju úroveň, akurát je to ešte viac so zrýchleným pádom. Stále sa prekonávajú v tomto smere a je to vidieť. Keby vedeli ako škodia nielen občanom SR ale aj sebe a aj svojim rodinám, rýchlo by sa spamätali. 

Vaša úbohosť sa prejavila v plnej paráde dominanciou hlúposti, ste tak hlúpi, že si myslíte, aká záchrana pre vás bude blokácia webov, ktoré poukazujú aj na kriminálny syndikát, ktorý bol rozlezený minimálne 100 rokov aktívne po celej Planéte Zem a pochopiteľne otrávil svojou hnilobnou toxicitou aj Slovensko. To určite. "Nepohodlné" alternatívne weby fungujú aj naďalej. Viete ako dopadne v skutočnosti, tento váš prevratný nápad?

Tak, že to urýchli koniec špiny na Planéte Zem, vrátane činnosti súčasnej vlády SR. V podstate sami si pílite konár pod svojimi zadkami a ešte je to aj komické a detinské. Malé dieťa, ktorému zobrali hračku na piesočku. Akurát, že to dieťa nenarobilo toľko škody ako vy. 

Isteže, pokiaľ chceme budovať nový lepší svet, tak je jednoznačné, že aj politika a jej kultúra, celková úroveň musí od základov zmeniť princípy, kvalitu, čistotu, úroveň kvality a zmyslu mainstreamových médií v demokratickej spoločnosti nevynímajúc. To je výzva pre tých, ktorí vidia, ako dopadli voľby "zo srandy a z nenávisti". Mladá, mnohokrát dementná a zdebilnená generácia nasiaknutá indoktrináciou (česť výnimkám), si taktiež rozmyslí, či bude vtipkovať pri voľbách aj nabudúce. Zodpovednosť pri voľbách nie je o nič menej dôležitá, ako keď ide o život.


Opakujeme, toto je cez všetky čiary, bezočivé klamstvá na kameru "na hulváta", toto nerobí ani posledná spodina. Jasný hazard so životmi občanov SR. Presviedčať niekoho, že zničením Slovenska sa pomôže susednej krajine, je zvrátenosť opierajúca sa o absenciu mravných a etických princípov, pojem cti nevynímajúc.

My sa nebudeme donekonečna pozerať na to, ako ničíte mimoriadne možnosti našich detí. Zužujete im priestor pre schopnosti, tvorivosť, likvidáciou zdravého životného prirodzeného priestoru, debilizáciou vzdelávania a tým aj celej spoločnosti. Vytvárate toxické prostredie, degeneratívny charakter morfických polí. Neprispustíme, aby ste učili naše deti nezmysly a totálne lži o histórií napríklad, že S. Bandera bol chudáčik a ešte aj hrdina! 

Hazardujete s ľudskými životmi, ničíte pojem krásna a lásky, ktoré sú zvestovateľmi povznesenia k Novej lepšej tvorivosti a vzostupu Evolúcie.

PRACTE SA DO ZABUDNUTIA AJ Z VAŠIMI ÚBOHÝMI 13. PERCENTAMI !  V podstate vás tu už nikto nechce. Je to úbohosť, že nedokážete sami odísť, podobne ako argument päťtisíceur mesačnej nezaslúženej odmeny. Sami ste svojou činnosťou vytvorili aplikácie článku 32 Ústavy SR v praktickom živote :-) 


V rámci momentálnej analýzy situácie, pokiaľ chceme vedieť, kto má záujem vlastne predlžovať konflikt na Ukrajine, je možné si prečítať článok o manipulácii, ako The New York Times naletel podhodeným informáciám ... skupina investigatívcov z OSINT pristihla Američanov pri ďalšej falzifikácii, článok je zverejnený na www.infovojna.bz TU, alebo ďalšie informácie amerického vojenského analytika, bývalého zbrojného inšpektora OSN v Iraku ... Scott Ritter analyzoval udalosti a podelil sa o výsledky počas webinára o udalostiach na Ukrajine na www.infovojna.bz TU.


Podobne aj článok Eduarda Chmelára na jeho facebookovom profile z dnešného dňa stojí za prečítanie:


UKRAJINE NEPOMÔŽEME TÝM, ŽE ZNIČÍME SLOVENSKO

"Nevezieme nič na Ukrajinu, to by som o tom musel niečo vedieť," tvrdil v utorok v TV Markíza minister obrany Jaro Naď. "Určite nie," zopakoval Naď na naliehavú otázku moderátora Kovačiča, ktorý sa chcel jasnou odpoveďou uistiť, či v nijakom prípade nevezieme na Ukrajinu systém S-300. 

Vnímavého pozorovateľa našej politickej scény by nemalo prekvapiť, že Jaro Naď je notorický klamár. To je o ňom dávno známe a rozhorčenie nad jeho psychopatickým správaním prenechám na politikov. Tým skôr, keď sa tu mesiac bil do pŕs, že nikdy neodovzdáme náš systém protivzdušnej obrany, ak nebudeme mať náhradu (nemáme ju, iba ďalšie sľuby Jara Naďa). 

Poďme si ale rozanalyzovať, čo správa dnešného dňa znamená. Malá päťmiliónová Slovenská republika darovala Ukrajine dosiaľ najsilnejšiu a najúčinnejšiu zbraň spomedzi všetkých štátov NATO v hodnote 600 miliónov dolárov, ktorá dokáže zostreliť šesť stíhačiek naraz do vzdialenosti 250 kilometrov. Propagandistické reči ministra Korčoka, že ide o výlučne obrannú zbraň (ktorá svojou stupiditou prekonáva výrok zo Svěrákovho filmu Na samotě u lesa: "To jsou blchy psí, ty na člověka nejdou") prenechajme jednoduchším spoluobčanom. Z rovnakého dôvodu ma nezaujímajú hádky, či vláda týmto krokom zatiahla Slovensko do vojny, keďže je jasné, že v tomto konflikte od začiatku nie sme neutrálnym štátom, takže sme stratili všetky komparatívne výhody a predpoklady prispieť k vyjednávaniu a stať sa mierotvorcom. 

Poďme si niečo povedať skôr o tom, aké reálne nebezpečenstvo nám hrozí z tohto kroku. V prvom rade je neprijateľný už len spôsob, akým sa o tom slovenská verejnosť dozvedela. Z bezpečnostných dôvodov sa dá tolerovať utajenie času a spôsobu prepravy takéhoto systému, ale nie samotné rozhodnutie o jeho darovaní inému štátu. To by bolo vo všetkých vyspelých demokraciách od Spojených štátov až po susedné Rakúsko neprijateľné. Demokratický štát musí rozhodovať o základných otázkach svojej bezpečnosti transparentne, nie v utajenom režime, na nátlak veľmoci, a tak, že sa o tom dozvedia naši občania skôr zo zahraničnej tlače ako od vlastných predstaviteľov. Už len za tento arogantný štýl, keď dal bez akejkoľvek diskusie do stávky životy nás všetkých, by mal minister obrany podať demisiu. On tu bude naháňať "agentov" za mizerných 500 eur, pričom sám poberal štedré dotácie od americkej vlády a dodnes jej slúži oddanejšie ako vlastnému štátu a správa sa k nej poníženejšie ako k vlastným občanom? Nechutné, ak túto mocenskú aroganciu a svojvôľu trpíme. 

Prezidentka Čaputová sa opäť ukázala ako osoba bez autonómneho názoru na zahraničnú politiku, keď okamžite po zverejnení informácie odverklíkovala pripravený text, že vraj "darovaním obranného systému S-300 Ukrajine pomáhame znížiť počet civilných obetí tragického konfliktu". Ale to je perfídna lož. Akoukoľvek dodávkou zbraní počet obetí zvyšujeme a vojnový konflikt predlžujeme. Pokúsim sa vysvetliť, v čom je hlavný problém a prečo o celom konflikte nediskutujeme poctivo. Väčšina politikov a analytikov má evidentný strach vysloviť, že ukrajinský naratív o vojne je minimálne rovnako demagogický ako ruský. Nemusíte byť znalcom medzinárodných vzťahov, aby vám došlo, že prirovnávanie zabíjania na Ukrajine k holokaustu, takmer trojmiliónového Kyjeva s 300 mŕtvymi k Stalingradu a Mariupoľa k Osvienčimu, je poriadne pritiahnuté za vlasy, ak nechceme povedať, že zvrátené. Aj umiernenejší ľudia však prepadávajú emóciám a rozširujú propagandu, že Rusi zabíjajú civilistov cielene a že chcú celú Ukrajinu vyhladiť. Je to dôsledok cenzúry a nedostatku informačných zdrojov, ktorý začína ovplyvňovať úsudok väčšiny z nás. Ak chceme porozumieť tomu, čo sa tam deje, musíme sa pokúsiť pochopiť skutočné správanie a ciele ruského vedenia - zdôrazňujem: nie preto, že by sme im fandili, ale naopak, preto, aby sme čo najskôr túto strašnú vojnu ukončili.

Už aj americký týždenník Newsweek zachytil analýzy expertov spravodajských služieb USA, že aj keď médiá vytvárajú obraz nesmierne deštruktívnej vojny, v skutočnosti Rusko spôsobuje Ukrajine menšie materiálne škody a zabíja menej jej civilistov, ako by mohlo. Dôstojník letectva, ktorý sa podieľal na schvaľovací cieľov amerických náletov v Iraku a Afganistane, dnes tvrdí, že ruská armáda prejavuje vo svojich útokoch veľkú zdržanlivosť. Za prvý mesiac vykonala menej bojových letov a vystrelila menej rakiet ako Spojené štáty v prvý deň invázie do Iraku. Samozrejme, že časť týchto útokov zničila civilné objekty, zabila nevinných ľudí, ale miera úmrtnosti a ničenia je v porovnaní s vojenskou kapacitou Ruska nízka. Väčšina letísk je schopných prevádzky a niektoré neboli bombardované vôbec. Dopravná infraštruktúra na Ukrajine zostala nedotknutá. Neprišlo k žiadnemu systematickému útoku na cesty alebo mosty, ako sme to videli napríklad pri bombardovaní Juhoslávie. 

V skutočnosti sa neuskutočnilo žiadne strategické bombardovanie. Ja viem, že sa veľmi ťažko počúva, že miera krviprelievania a skazy môže byť oveľa väčšia a horšia, než je, ale musíme začať triezvo posudzovať to, čo ukazujú fakty: nič nenasvedčuje tomu, že by Putin úmyselne útočil na civilistov a namiesto toho americkí stratégovia identifikovali jeho ciele takto: zabrať dostatok územia na to, aby dostali ukrajinskú vládu do pozície, v ktorej by musela začať rokovať. (https://www.newsweek.com/putins-bombers-could-devastate-ukraine-hes-holding-back-heres-why-1690494?fbclid=IwAR1Dlp9fjbjG4KBYPjI0M5boxleW067J6rwnjY0kqsji2FzD-nkfWvDgbGs)

Samozrejme, už počujem námietky: A čo Buča? A čo dnešné zbombardovanie železničnej stanice v Kramatorsku? Po prvé, je iste zábavné, že experti z našich červených denníčkov vedia viac ako ministerstvo obrany USA. Pentagon totiž vydal vyhlásenie, v ktorom sa píše, že "americká armáda nie je schopná nezávisle potvrdiť ukrajinské správy o zverstvách spáchaných ruskými silami voči civilistom v dedine Buča". (https://www.reuters.com/world/pentagon-cant-independently-confirm-atrocities-ukraines-bucha-official-says-2022-04-04/?fbclid=IwAR1sp56IlMXOfAg9VNMjrUX-Czuc75GR6VSRbG6k7kYH0wdp4H3YDeuty74)

O tom, že Washington Post potvrdil, že ukrajinskí bojovníci zneužívajú civilistov ako živé štíty, som písal už v predchádzajúcom článku: https://www.washingtonpost.com/world/2022/03/28/ukraine-kyiv-russia-civilians/?fbclid=IwAR2HjUr6Xc285Rs9uCVVp6kfPTpkF9WMGqUVyw6x2qmm3rT5M8o_KsxEx1M


No a čo sa týka bombardovania železníc, práve to je prípad, kedy sa životy civilistov môžu stať vedľajšími stratami, nie hlavným cieľom útokov. Po tom, čo štáty NATO začali prevážať vojenskú techniku po železnici, sa železničné uzly stali vojenským cieľom. Tí, ktorí to nariadili, s tým museli rátať, preto im treba klásť legitímne otázky, či sú to pre nich prijateľné straty.Chápem legitimitu sporu, ak si časť ľudí myslí to, čo americký prezident, že Ukrajine treba dodávať zbrane, aby sa mohla brániť a druhá časť si myslí to, čo pápež, že treba ihneď ukončiť krviprelievanie. Neviem, či ste si všimli, že Washington doteraz nevyvinul žiadnu diplomatickú aktivitu na ukončenie konfliktu. Namiesto toho povzbudzuje Kyjev, že tú vojnu môže vyhrať, čo je podľa mňa šialené. 

Aj keby tu bola teoretická možnosť, že Ukrajina vyhrá nad jadrovou veľmocou, všetci veľmi dobre vedia, že niečo také je možné dosiahnuť len za cenu nesmiernych strát na ľudských životoch. Ste ochotní tú cenu zaplatiť? A povedali ste to ľuďom? Vysvetlili ste im, v koho záujme je prerušenie diplomatických rozhovorov po masakre v Buči, stupňovanie požiadaviek nad dohodnuté body a predlžovanie vojny o ďalšie nie mesiace, ale roky? Nie je náhoda, že práve tí, ktorí Ukrajine odporúčajú bojovať za akúkoľvek cenu, pohŕdajú mierom a sú už niekoľko desaťročí posadnutí vojnami.Nič z toho, čo som napísal, nezmenšuje Putinovu vinu za rozpútanie konfliktu, za straty na ľudských životoch i za zničenie Ukrajiny. Ale ak chceme porozumieť tomuto konfliktu a prispieť k jeho vyriešeniu, musíme prestať s tými infantilnými hádkami, kto je zradca, so zaslepeným uprednostňovaním Ukrajiny pred všetkými cieľmi a s hysterickými pokrikmi, aby si nás všimli v zahraničí, ako poslúchame. 

Ukrajine nepomôžeme tým, že necháme vykrvácať vlastnú ekonomiku a už vôbec nie tým, že budeme ignorovať potreby vlastného obyvateľstva. Namiesto toho sa musíme usilovať pochopiť povahu tejto vojny a motiváciu jednotlivých aktérov bez predsudkov. Je šialené, ak nám vládnu ľudia bez morálky a cti, ktorí poslušne aportujú svojim pánom v Bruseli a Washingtone bez toho, aby vedeli vysvetliť, čo ich konanie prinesie Slovensku.

toľko Eduard Chmelár ...

...

Aj napriek špine, ktorú realizujú naše politické elity ako hračky a klauni v rukách proamerickej propagandy, prajeme MIER všetkým Ľudským bytostiam na Planéte Zem a aby sme boli otvorení Pravde ...

Pre tých, ktorí si radi pozrú aj kvalitný film, či prečítajú kvalitné dielo a zaujíma ich vyšší nadhľad odporúčame zhliadnuť film s názvom ARGO z roku 2012, režiséra Benna Afflecka. Možno sa vám vďaka tejto dráme poniektorým otvoria oči, ako to bolo napríklad v Iráne, čo tam vystrájali mierotvorcovia z USA v roku 1979 a ďalšie súvislosti pre vytriezvenie. Detail a princíp si je potrebné uvedomiť. 

Žiadny extrém nie je Svetlom, Pravdou, Krásou, prináša totiž stále opačné vychýlenie, pokiaľ nezvýšime úroveň Vedomia a neriešime problém a jeho príčinu z vyššieho nadhľadu a na vyššej úrovni, než na akej vznikol.


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, apríl 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, apríl 2022https://www.ariadneknihy.sk/