Planéta ZEM sa ozvala ... arogancia ľudskej civilizácie nemá hraníc ...

28.11.2022

Pri všetkej arogancii ľudskej civilizácie, ktorá je viditeľná na mnohých miestach Planéty Zem, sa pre mnohých možno nenápadne, ale o to dynamickejšie ozvala naša planéta prostredníctvom najväčšej sopky na Kamčatke ... Shiveluch a taktiež sopky Kľučevskaja. 

Shiveluch je mimoriadne aktívna a očakáva sa erupcia. Sopka Shiveluch na ruskej Kamčatke je mimoriadne aktívna a očakáva sa erupcia, uviedla agentúra Reuters s odvolaním sa na vyhlásenie tímu zodpovedného za sopečnú činnosť na polostrove Kamčatka. Prachová erupcia s výškou 10 - 15 km môže nastať kedykoľvek. Aktivita sopky môže ovplyvniť medzinárodné siete a nízko letiace lietadlá, uvádza sa na webovej stránke observatória.

Ruská štátna tlačová agentúra RIA citovala Alexeja Ozerova, riaditeľa Ústavu vulkanológie a seizmológie Ďalekého východu, pobočky Ruskej akadémie vied, že kupola sopky je veľmi horúca. "V noci svieti takmer celý povrch kupoly. Po svahoch klesajú horúce lavíny s teplotou 1000 stupňov Celzia. Tento stav kupoly sa spravidla pozoruje, keď sa očakáva silná erupcia."

Shiveluch je s výškou 3283 m jednou z najväčších sopiek na polostrove Kamčatka a zároveň jednou z najaktívnejších. Odhaduje sa, že za posledných 10 000 rokov došlo k 60 významným erupciám. Posledná najvýkonnejšia bola v roku 2007, uvádza NASA.

Podobne tak aj sopka Kľučevskaja svojou dominanciou naznačuje, že Planéta Zem, možno bude trošku "upratovať".

Podľa duchovnej komunikácie je jednoznačné, že ide o aktivitu jedného z energetických centier na Planéte Zem (vortex). Ľudia si väčšinou vo svojej obmedzenosti nedokážu predstaviť jeho silu. K tejto aktivácii došlo z viacerých dôvodov, z ktorých všetky nie je možné v súčasnosti zverejniť (pretože by boli pre mnohých nepochopiteľné). Povedzme, že Planéta Zem dvíha trošku varovný prst. Okrem iného ide o reakciu Prírody a Planéty Zem aj na zneužívanie zbraňových systémov Haarp na Zemi aj v súvislosti s provokáciami, ktoré prebiehajú smerom proti Rusku.

Ľudská civilizácia vo svojej mentálnej malosti, plytkosti a úbohosti (česť všetkým jedincom, ktorí žijú v súlade s Planétou Zem), si absolútne neuvedomuje výsostné privilégiá, ktoré si užíva na Planéte Zem. Berie automaticky koristnícky od Prírody všetko, ako parazitujúca civilizácia, bez energetickej vyváženosti. Ľudská civilizácia nerobí vo svojej sebeckosti takmer nič pre svetový mier. V súčasnosti sa aktivovalo 12 sopiek na území Ruska ...

"U drvivej väčšiny ľudských bytostí absentuje vnútorný mier, vnútorná sloboda a spravodlivosť. Vnútornou vyváženosťou Ľudskej bytosti sa tvoria vyvážené vzťahy navonok, aj MIER vzniká vždy vo vnútri ľudskej bytosti". Toto je hlavný odkaz Planéty Zem pre každého jednotlivca, ktorý na nej žije v súčasnosti ...

           Ruský región Ďalekého východu je plný sopiek, vrátane niektorých z najväčších v Eurázii. 

Pozrite sa na 12 týchto očarujúcich obrov, ktorí tvoria spojenie Ruska v tichomorskom Ohnivom kruhu. 

https://www.rbth.com/articles/2012/08/15/twelve_active_russian_volcanoes_17407.html© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2022

https://www.ariadneknihy.sk/