PEDOFÍLIA ako jeden z OPORNÝCH PILIEROV GLOBALIZMU ... alebo odkiaľ si berie ml. Šimečka vzory pre mravne zvrátenú propagandu ?!

01.11.2023

Vážení čitatelia, mnohí sa dlhodobo pýtate na rôzne otázky. Žiaľ, pre našu zaneprázdnenosť nie je možné odpovedať na všetky otázky, fyzicky to nie je možné. Dnes v stručnosti uvedieme niekoľko dôležitých postrehov, ktoré sa týkajú vysoko temných a toxických duchovných pilierov progresívneho liberalizmu, extrémisticky dimenzovaného, ktorý je stále hrozbou pre mravné likvidovanie ľudských bytostí na Slovensku, najmä detí a mládeže. 

Jedným z hlavných pilierov globalizmu, ktorý sa opiera o temné energie vysokej frekvencie v duchovnom pozadí sveta (zlo) je pedofília. Stručne povedané, ide o snahy na poničenie života, ktorý môže vznikať jedine a výlučne z vyváženého vzťahu medzi mužom a ženou, tak, ako to podporuje aj Príroda, samotná Planéta Zem a Sily Svetla, ktoré vedú priaznivý vývoj a evolúciu života v našom Vesmíre a tejto vetve stvorenia ...

Pedofília ako mravná zvrátenosť a skazenosť, anomália smerujúca proti životu a zdraviu, či ľudskosti je uzemňovaná priamo v reálnom živote v západnej Európe. Ide o štáty Nemecko, Dánsko, Holandsko, Belgicko, kde má pedofília zelenú. Samozrejme, že to sú extrémne dimenzované miesta, ale nie jediné. Anglicko taktiež nezaostáva. Je úplne jedno, či ide o skrytú formu, alebo vyložene "na hulváta", ako napríklad v Nemecku.

Keď sa opýtate duchovných sfér, kde je to mimoriadne toxické, odpoveďou je Nemecko. Momentálne je to tak a potvrdzujú to aj empirické dáta.

Napríklad organizácia s vysokou toxicitou a názvom "Pro Familia", popredné nemecké profesionálne združenie v oblasti sexuality a partnerstva, je pod paľbou za vydanie nového odporúčania z konca augusta 2023, ktoré povzbudzuje centrá dennej starostlivosti po celej krajine, aby zaviedli "miestnosti na skúmanie tela" a "sexuálne hry" pre veľmi malé deti. Bol to nemecký spravodajský portál BILD, ktorý ako prvý upozornil na túto záležitosť zverejnením e-mailu, že rodičia detí v jasliach Arbeiterwohlfahrt (AWO) v nemeckom regióne Hannover dostali asi 10 nových pravidiel pre deti v novej "miestnosti na skúmanie tela", kde sú deti povzbudzované, aby "hladkali a skúmali" seba aj ostatné deti.

Tu je výber zo satanistického desatora, ktoré prezentujú šialenci :

"Všetky deti, najmä deti predškolského veku, poznajú miesta v zariadení, kde môže prebiehať nahota a skúmanie tela," uvádza sa v anglickom preklade správy.".

"Každé dieťa sa samo rozhodne, či a s kým chce hrať fyzické a sexuálne hry. Dievčatá a chlapci sa navzájom hladkajú a skúmajú len tak, ako je to pohodlné pre nich a ostatné deti."

Medzi ďalšie pravidlá patrí ustanovenie, že deti v miestnosti na skúmanie tela sú približne v rovnakej vekovej skupine s rozdielom nie väčším ako dva roky. Žiadnemu dieťaťu tiež nebude dovolené "vpichovať čokoľvek do telesných otvorov iného dieťaťa".

(Súvisiace: Podobne ako vo zvyšku sveta, ktorý bol prepichnutý covidom, aj Nemecko zaznamenalo po spustení operácie Warp Speed zvýšený počet obetí.)

Toto nie je sranda, idú po našich deťoch, ako sa vyjadrili viacerí rodičia ...

Jeden šokovaný otec pre BILD povedal, že bol zhrozený, keď dostal e-mail, keďže netušil, že takáto sexualizácia prebieha v jasliach Arbeiterwohlfahrt (AWO).

"Moja dcéra má päť rokov," povedal. "Nechcem, aby ju chlapci ohmatávali." Mám ďalšie dieťa v iných jasliach, kde nič také ako prieskumná miestnosť neexistuje."

Ďalší nemecký otec – keď už o tom hovoríme, kde sú všetci otcovia v USA, aby sa postavili a vyjadrili sa proti LGBT groomingu svojich detí? – povedal médiám, že bol "zničený" z jeho obsahu, keď dostal e-mail.

"Bolo nám povedané, že to určilo ministerstvo školstva," povedal. "Ako rodičia sme boli vystrašení. Aké máš možnosti, ak toto nechceš?"

Dobrou správou je, že ministerstvo školstva v Dolnom Sasku reagovalo na týchto a ďalších dotknutých rodičov okamžitým ukončením programu ešte predtým, ako mal možnosť nadobudnúť účinnosť. Zástupca programu pre BILD povedal, že :

"...štátny úrad starostlivosti o mládež oznámil ministerstvu školstva, že pedagogická koncepcia miestností fyzického prieskumu v jasliach nemôže vydržať a že to ohrozuje blaho dieťaťa."

V reakcii na to sa Dirk von der Osten, predseda predstavenstva regiónu AWO v Hannoveri, pokúsil tvrdiť, že sexualizácia nemeckých detí v jasliach "je súčasťou detského vývoja, počas ktorého sa deti tiež učia spoznávať svoje vlastné hranice, aby ste ich jasne vyjadrili a vytvorili hanbu."

"Deti tiež hrajú hry na hranie rolí vo svojich skupinových izbách," dodala von der Osten. "Nevidíme v tom žiadne ohrozenie dobrých životných podmienok detí."

V roku 2013 bola organizácia Pro Familia, ktorá toto všetko presadzuje, podľa Deutsche Welle "uviaznutá v bažine pedofílie", pričom sa predpokladá, že celú skupinu prevzali pedofili, aby presadili propedofílnu agendu.

Berlínske noviny Tagesspiegel sa venovali Pro Familii už v 80. a 90. rokoch 20. storočia a odhalili, že už v tom čase skupina vyjadrovala propedofíliu.

.............................

Bez najmenších pochybností je možné potvrdiť na základe viacerých prameňov poznania, že pedofília je favoritom globalistov, je jedným z oporných pilierov globalizmu. Už v roku 2022 niektoré zdroje vedeckých časopisov potvrdzovali štúdie (vedcov z Belgicka, Holandska), ktoré vytvárali dojem alibizmu a ospravedlňovania pre pedofíliu, veď predsa ide "len o chuť na pohlavie v nižšom veku, na čom nie je nič zlé..." ....... Niekde tu môžeme vidieť princípy úchyliek, mravne narušených zvráteností progresívneho Slovenska a jeho predstaviteľov (aj tých katolíkov, ktorí nemajú problém sa kvôli moci spojiť s progresivizmom), ako šialených obdivovateľov Bruselského diktátu, ale aj priamo súznejúcich s nádychom šovinistického Nemecka ..... Na Slovensku už máme leporelá, ktorých deviantní autori manifestujú význam viesť deti k masturbácii v materských školách, upozorňujúc pritom, že "jeden z rodičov má maternicu". Je nevyhnutne potrebné takéto učebnice odstrániť zo školského systému! .... Čo si myslíte, ako dlho by trvalo presadiť týmto šialencom po registrovaných partnerstvách aj ďalšie úchylky priamo do legislatívnych "platných rámcov"? Už sme sa mohli všetci poučiť, že pri degenerátoch typu progresívneho liberalizmu a podobných odtieňoch kalibrácie (Matovič, Heger a ďalší, nebudeme ich tu rozpisovať) neplatí, že "oni by nám to predsa neurobili". Nie vážení, bez problémov by vám to urobili, ani okom by nemihli !!! ..... Preto je zásadné a nevyhnutné eliminovať akékoľvek mravne zvrátené princípy v zárodku a zabrániť tomu, aby sa rozšírili ako politické ideológie, či propagandy. Demokratické zriadenie nie je pre deviantov a mravných zvrátencov, či duchovné mŕtvoly, ktoré si myslia, že sloboda je bezhraničná, ale naopak, je pre eticky vysoko vyspelých ľudí, resp. pre jedincov, ktorí sa chcú dobrovoľne stať lepšími bytosťami ......... Za demokraciu sa nemôžu schovávať mravne narušené indivíduá, aby podporovali expanziu zla a temnoty, ktoré smerujú k poničeniu ľudského života, zdravia a evolúcie. Áno, je smutné, že vnútornú ľudskú nečistotu musí "umravňovať" legislatíva, ale žiaľ pri dnešnej úrovni Vedomia väčšiny populácie, to nie je inak možné ............ Pochopiteľne, že je pravdou, že existujú aj vyššie kvality spoločenských zriadení ako je demokracia, oslobodených od davo - elitárskeho typu spoločnosti, avšak na to, ako civilizácia zatiaľ jednoducho nemáme úrovňou Vedomia ............. na záver ... je veľmi dôležité pozorne a podrobne sledovať činnosť súčasného Ministerstva školstva SR, čo bude výsledkom jeho činnosti, všetkých osôb, ktoré preň pracujú, pretože to bude zrejme jeden z najslabších článkov novej vlády aj spolu s Ministerstvom zdravotníctva SR ... už v súčasnosti treba byť obozretní, ide o priaznivú evolúciu nás ľudí a deti, či mládež, nie o pol roka, či neskôr plakať ...


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2023

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2023

https://www.ariadneknihy.sk/