... okrem iného aj trošku o "mierotvorcovskej" aliancii NATO ...

16.02.2022

Prof. Ing. Peter Staněk, CSc. a jeho systémová analýza vo videu súvislosti s USA, NATO, RUSKU ... 


Zahrávať sa s medveďom nemusí vždy dopadnúť dobre, a keď sa s ním takto zahráva slepý krtko, fakt ide o život ...

Kto pozná profesora Petra Staněka vie, že informácie od neho majú váhu. My s ním osobne spolupracujeme od roku 2017, realizovali sme po celom Slovensku prednášky na aktuálne témy. Žiaľ väčšinou sú ľudia nepoučiteľní, leniví pracovať na sebe, na celkovom evolučnom vývoji, radšej sedia doma na gauči a pozerajú TV. Česť výnimkám.

V tejto polhodinke sa dozviete veľmi veľa jasných faktov, o ktorých s najväčšou pravdepodobnosťou neviete, lebo mainstream ich utajuje a teda "medzi riadkami" ... 

Blázon je ten, kto si teraz myslí, že sa netreba modliť viac ako inokedy, alebo že je dobré sa "do ničoho nemiešať" a nechať vládu "nech si robí svoju robotu".


Toto video totiž otvorí oči aj tým, ktorí si myslia, akým "úžasným riešením" je tá, ja to nazvem "partizánčina", ktorú nám predstavujú Korčok s Naďom za výdatnej podpory hlavnej veliteľky ozbrojených síl bez ohľadu na to, aké zhubné dôsledky to o chvíľu prinesie a čo zostane z tých, čo sa do toho zapájajú ...

Zahrávať sa s medveďom nemusí vždy dopadnúť dobre, a keď sa s ním takto zahráva slepý krtko, fakt ide o život ...

Zdroj: slovenskeslovo.sk / InfoVojna

... 

Okrem iných skutočností, ktoré sú súčasťou systémovej analýzy, Prof. Staněk hovorí vo videu aj o tom, ako sa správa aliancia NATO za posledných 30 rokov. Aká je "mierotvorcovská, podporujúca demokraciu na celom svete", konkrétne svojim bezočivým svojvoľným rozťahovaním sa v Európe smerom na východ, na úkor porušených dohôd od roku 1997, už v piatich vlnách až priamo k ruským hraniciam. Niet sa teda čomu čudovať, že existuje nedôvera Ruska v túto zbytočnú alianciu. Pripomeňme si nezabudnuteľnú Obamovu vetu z minulosti, že: "Rusko bolo a bude vždy strategickým nepriateľom USA". 

Nie je to len o probléme Ukrajiny, vôbec nie, je to aj o vojenských základniach v pobaltí, Poľsku, vyzbrojovanie neutrálneho Fínska a Nórska a skutočnosť o vytváraní širokého okruhu okolo ruských hraníc, pobaltie, Slovensko, Poľsko, Rumunsko, Bulharsko, Gruzínsko, Moldavsko, nehovoriac o vlnách farebných revolúcii v častiach Ázi, atď..


Proste na to treba určitý vysoký nahľad, aby ste neverili rôznym idiotom, skriveninám v médiách a podobne, ktorí budú vykresľovať Rusko za každú cenu ako agresora. Je to zvrátené, smiešne, až tragikomické, nevynímajúc lživosť. 

Je pravdou, že aj v našom článku 13. 2. 2022 sme vopred uviedli, že vojna na Ukrajine zo strany Ruska 16. februára 2022 nezačne. Je možné vopred prekuknúť informácie, ktoré sú lživé a provokatívne, v snahe vyprovokovať Rusko. 

Aj napriek tomu netreba brať na ľahkú váhu, že tu existujú sily temnej strany, ktoré "pracujú" a snažia sa sústavne hľadať zámienku na vojnu na strane propagandy proamerickej. Je to energia v úrovni poslednej spodiny, ktorá nemá morálne zábrany. Nakoľko však je možné prekuknúť ich intrigy vždy a vopred, vieme, že stále sú ako "slušní demokrati bez argumentov" útočia špinou im vlastnou napríklad úrovni afinitnej predaju vodky na každého, kto s nimi nesúhlasí.

Je preto mimoriadne dôležité dokázať prekuknúť vždy tieto snahy a provokácie, snahy o pošpinenie princípov mieru a vyvolanie vojny. Sú to šmejdi, zapredanci. 

Rozpoznávať Pravdu, lož, útok a obranu, agresiu a defenzívu obrancu, hranie sa na falošnú obeť. Stále sa vraciame k tvoreniu cností eticky vyššej kvality, sebaúcty, Ľudskosti, dôstojnosti, humanizmu, pevnosti a vyžarovania Svetla vo svojom vnútri.

Na tom rastieme k vyššej úrovni Vedomia.

© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

https://www.ariadneknihy.sk/