NIEČO PRE ODĽAHČENIE ...

11.02.2022

Je pravdou, že máme momentálne situáciu na Slovensku, ktorá neteší ...

Ale skúsme niečo aj pre odľahčenie a pobavenie ...

Iste mnohí vedia, že včera sa uskutočnila okrem iného napríklad aj tlačová konferencia britskej ministerky zahraničných vecí Liz Trussovej s ruským ministrom zahraničných vecí Sergejom Lavrovom. Isteže ľudí nezaujímajú politické dristy plynúce mnohokrát z úst elít. Tento krát to ale stálo za to :-)

Skutočne nie je potrebná nenávisť a nízke emócie v boji za slobodu a spravodlivosť priatelia. Každý sa vytočí niekedy a mnohí na to majú teraz dôvod. Podvod sa udial na ľuďoch na Slovensku ako remeň. Bez debaty. 

Okrem iného nenávisť kazí objektívny úsudok. Pretože títo poniektorí skutočne originálni analfabeti, ktorí chcú rozhodovať o ovládaní Planéty Zem a taktiež ľudskej civilizácie sú v lepšom prípade skutočne zosmiešňujúci sami seba ...

Predstavte si, že Liz Trussová nevie, teda aspoň včera to ešte nevedela, že Rostovská a Voronežská oblasť, v ktorej sú rozmiestnené ruské vojská, sú integrálnou súčasťou Ruskej federácie. Katastrofálna hanba. 

Sergej Lavrov nevedel, či sa má smiať alebo plakať, keď mu nevedela správne Trussová odpovedať na otázku, či by uznala zvrchovanosť Ruska nad týmito regiónmi, resp. vyjadrila sa, že: "Veľká Británia nikdy neuzná zvrchovanosť Ruska nad týmito regiónmi !" :-):-):-). Išlo totiž o to, že Trussová "vyskakovala" na Lavrova tým, že Rusko má stiahnuť svoje vojská z ukrajinských hraníc. No a ako už viete, kontrolná otázka Lavrova ju dostala do hanby.

Takže tak, vážení toto je diplomatka svetovej úrovne z Oxfordu ...

Niekedy je to zúfalý smiech cez slzy priatelia, čo za kreatúry nám to tu chcú bičom plieskať ... niet väčšej úbohosti ako je hlúpa arogancia, a že jej je dosť na javisku, to vidíme každý deň.

Skúste trošku ubrať z toho hnevu, aby ste neškodili v prvom rade sami sebe ... radšej venujte čas svojim blízkym s úsmevom na tvári ... pekný víkend :-)

Slovensko nech je poslom MIERU a SPRAVODLIVOSTI !


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

https://www.ariadneknihy.sk/