NEÚCTA K HODNOTE ĽUDSKÉHO ŽIVOTA NA SLOVENSKU ...

12.10.2022

Ako naznačujú impulzy z duchovného pozadia sveta, dnes je "čistiaci deň". Svetelné energie si "posvietia" aj dnes na to, čo sa deje na Slovensku v súvislosti s chronickým porušovaním elementárnej úcty k najvyššej hodnote, ktorou je Ľudský život. Zrejme to skutočne bude tak a ďalší ľudia sa stále prebúdzajú.

Už včera na besede v knižnici vo Veľkom Krtíši sme si veľmi dobre pohovorili s mnohými ľuďmi rôznych generácii. Hlavná téma o "Nepoznanej histórii ľudstva", sa v interakcii rozviedla do ďalších mnohých tém, kde sme zdôraznili najvyššiu hodnotu ... Ľudský život.

Aj dnes od rána sa to "čistí". V dnešnom vysielaní internetového rádia InfoVojna, v relácii Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom, to moderátori Norbert Lichtner a Adrian Repčok rozbehli ako sa patrí a otvorili veľmi dôležité témy na Slovensku. Povedali veľké pravdy týkajúce sa plytvania s energiou a finančnými prostriedkami nášho štátu v minulých dvoch rokoch, kedy sa rozhajdákalo obrovské množstvo peňazí na "testovanie, očkovaciu kampaň ..." a naopak ignorovala sa pravda, ignorovalo sa kvalitné zabezpečenie zdravotnej starostlivosti o ľudí rôznych generácii, hodnota Ľudského života bola totálne zdegradovaná. Podobne to platí aj o silových zložkách nášho štátu, kde sa "udatnosť a chrabrosť" oceňuje vtedy, keď piati policajti "poskáču" po starej dôchodkyni, pretože nemala na ústach handru (respirátor) v autobuse. Pozrite sa na to, čo je tu v štáte za bordel, koľkí darmožráči parazitujú na štáte tým, že im každý mesiac "cinknú" peniaze na účte, pritom sú to paraziti, ktorí sú úplne zbytoční, svojou kvalitou bytosti sa len vezú na úkor štátu a iných ľudí. Otvorte si oči, je to katastrofa. Deti, mnohé deti trpia chronickým strachom, psychickými poruchami, keď si naťahujú mikinu až na oči, ešte aj dnes ... Kam sme do dopracovali so súčasnými diletantmi vo vláde a na čele štátu?

Dnes? Pozrite sa, kde sme ... kam nás dostali rozhodnutia predstaviteľov nášho štátu v rozpore s našimi predstavami a vôľou občanov SR, bez najmenších pochybností takýto úpadok v histórii Slovenska a vôbec našich dejín, v každej oblasti štátu zatiaľ nebol. 

Potvrdzujú sa nám tieto skutočnosti každým dňom pri debatách s ľuďmi rôznych vekových kategórii, od baču na lazoch až po špičkových vedcov a akademikov. 

Nenávisťou proti ľudskému životu, absenciou empatie, emocionálnej inteligencie, schopnosti rozpoznávať dobro a zlo, pravdu a lož, sme zničili seba, Slovensko je existenčne na okraji totálneho kolapsu. Česť všetkým výnimkám ! 

Ako povedal jeden z našich známych expertov na právnu oblasť, Ústavu SR a medzinárodné právo, Slovensko ako štát SR svojim charakterom a kvalitou totalitných praktík vlády SR a pseudoelít SR, vytvoril axiomatický výklad článku 32 Ústavy SR v praktickom živote. Samotný štát ukázal ľuďom, občanom SR, na základe príčin, ktoré vytvoril svojím riadením detailný výklad aplikácie článku 32 Ústavy SR, žiaľ, už dávno nastal čas, tento článok bez najmenších pochybností aplikovať.

Je na mieste domnievať sa, že poniektorí jedinci sú skutočne totálni sebci, ktorí si nevážia život, hodnotu Ľudského života a vo svojej tuposti sa domnievajú, že ich bytie končí pri vchodových dverách do bytu. 

Žiaľ, potom si fašistické elity myslia, že MIER je hodnota, za ktorú vás môžu šikanovať, dokonca škandalizovať. Ale sme sa dožili na Slovensku zvráteností, povedal nám nie jeden filozof a vysokoškolský učiteľ ... 

Je to na nás Ľudských bytostiach, jedine vnútorná čistota ľudskej bytosti a vysoká kvalita súcitu, empatie, emocionálnej existencie nás môže zachrániť, na aké energie sme naladení, to vyžarujeme okolo seba a rezonanciou priťahujeme. 

Odvaha, nádej, vnútorná sila postaviť sa zlu sú veľmi dôležité, ako hovoríme my ... "... zabiť ma, odobrať a zničiť moje fyzické telo, je veľmi málo na to, aby ste ma zastavili, moju energiu tým nezničíte"...


    © Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, október 2022

    © Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, október 2022

https://www.ariadneknihy.sk/