MÁTE RADI NEVÍTANÉ NÁVŠTEVY ? ... TU JE JEDNA VÄČŠIA ...

23.02.2022

Novohrad a Gemer má návštevu, ktorú podľa našich známych nikto neprivítal. Prečo asi?

22. februára 2022 zavítali do Boľkoviec pri Lučenci "priatelia", ktorí majú dôležitú aktivitu, akési "cvičenie". Krátkodobý pobyt by to mal byť na tejto návšteve.

Informovali nas priamo "domáci" z Osady v Boľkovciach, že sú "nadšení", poniektorí museli dáviť, keď videli príchod spomínanej návštevy v ranných hodinách.

Keď sme chodili na letisko v Boľkovciach v roku 1982, počas Majstrovstiev sveta v parašutizme, ani na um by nám neprišlo, že niekedy tu budeme mať ubytovaných fešákov spoza veľkej mláky. 

O plánovanom cvičení Saber Strike 2022 písali bližšie aj Hlavný denník a Novohradske.sk. 

...

... kľud a rozvahu, zbytočne sa nerozčuľujte. Aj napriek nevítaným návštevám sa pokúsme v kruhu svojich blízkych vytvoriť čo najpozitívnejšie a najvrúcnejšie emócie, lásky, pokoja, mieru, spravodlivosti, Ľudskosti a dôstojnosti.

Nikdy nebudeme dávať energiu vojnovým štváčom, ktorí sú nepríčetní a ani nevedia, čo sa s nimi deje. Ako ľudové múdrosti tradujú: "... každý takýto grázel dostane skôr či neskôr riadnu po papuli, že sa mu aj hlava zvrtne, iba tak hučať bude". 

Áno, rezonanciu energie neoklamete a len idiot si myslí, že ujde pred sebou, najmä pokiaľ je jeho život založený na lži, intrigách a parazitovaní na iných bytostiach.


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, február 2022

https://www.ariadneknihy.sk/