Malé ohliadnutie sa za novembrom 1989 ...

18.11.2022

Keď sa zamyslíme nad poslednými 33 rokmi života, prináša to mnohé veľmi pekné spomienky v rodinnom, pracovnom aj spoločenskom živote a pochopiteľne aj spomienky, ktoré sú skôr trúchlivé. Je to ako v Prírode :-) 

V každom prípade toto zamyslenie má pre nás jednu obrovskú až výnimočnú skutočnosť a síce, že už v roku 1989 sme obaja vedeli, že to skončí presne tak, ako to skončilo v súčasnosti. Je to síce nepríjemné konštatovanie, keď vidíte dopredu čo sa udeje, ale na druhej strane je to oslobodzujúce. Pretože ste si o to viac vedomý, že pokiaľ sa Vedomie ľudí nebude zvyšovať (nie rečami, ale premenou ľudskej bytosti), nemôže to dopadnúť nijako ináč, len ako zacyklenosťou v časopriestorovom kontinuu dimenzie 3D a opakovaním tých istých "lekcii". Nepomôže mať depresie z toho, čo vidíte vopred, práve o to viac a úprimnejšie sa snažíte ...

Pokiaľ nie je dostatočný počet vedomých jedincov v národe, na Planéte Zem a pod., energeticko - informačné pole je na nízkej frekvencii energie podporujúcej Život, spoluprácu, pravdivosť, dobro a afinity s trajektóriami priaznivého vývoja. Toto neoklamete ani na lodi, ani na Mount Evereste. Toto sú duchovné Pravdy.

Práve to vedie k filozofickému zamysleniu a hĺbaniu nad princípom vzostupu Vedomia v realite, v ktorej žijeme. Keď viete, že čo sa má, resp. čo sa môže udiať v určitom časovom horizonte (zopakovať) pri určitej úrovni Vedomia, pretože vidíte nízkofrekvenčnú astralitu Vedomia, snažíte sa pochopiť prečo drvivá väčšina ľudí žije v lži, klamstve. Totiž práve toto vidíte v tej "nízkej astralite". Vidíte, že ľudia, ktorí sa snažia byť čestní sú na smiech. Vidíte to, viete to vopred zistiť, ale nechápete, prečo to robia. Osobný prospech? Veď práve, to je tá úbohosť ... Pri krátkozrakosti a určitej úrovni tuposti totiž neviete, že osobný prospech je v prípade sebeckej úrovne vedomia bez schopnosti tvoriť vyššie vyváženejšie deje samozničujúci. 

Zisťujeme, že najlepšie čo môže byť pre ľudskú bytosť je vyvážené spojenie s Prírodou a Planétou Zem na všetkých úrovniach, aj tých neviditeľných. Toto spojenie totiž neprináša len dočasné úspechy, ale prirodzený stabilný vzostup duchovnej slobody premietnutý v praktickom živote, sústavné zlepšovanie sa, tvorenie lepšej (vyváženejšej) verzie seba.

Slovensko má veľkú duchovnú úlohu v srdci Európy, ktorá práve jedinečnosťou má svoju výnimočnosť, avšak ešte ju ani nezačalo napĺňať, i keď dostalo v roku 1989 šancu (ešte počas existencie ČSFR) a náročné štartovacie podmienky. Nič nie je stratené, akurát sme nevyužili ako národ čas, ktorý nám bol daný. Teraz je to ešte náročnejšie, pretože nám vyrástla tupá generácia za posledných 30 rokov, ktorej život je nesený lžou. Prepáčte, ale tých výnimiek je veľmi málo.


Už v novembri roku 1989 bolo jasne možné zachytiť lož, intrigy a kamufláže, vysoko manipulatívne energie. Preto my sme v novembri 1989 veľmi neštrngali, i keď sme sa venovali ukončeniu štúdia na strednej škole. Vedeli sme o kamufláži. Už samotná falošná a nepravdivá informácia, ktorú vypustilo rádio Slobodná Európa, že počas študentského pochodu 17. novembra 1989 bol zavraždený študent Milan Šmíd hovorí za všetko. Toto bola kapitálna lož, ktorá mala rozdúchať negatívne vášne, presne ako to charakteristicky popisuje vo svojej knihe Gustave LeBon - Psychológia Davov. Tých lží, ktoré boli v tom čase produkované, by bolo na jednu brožúrku. Avšak za spomenutie stojí teatrálne vyjadrenie jedného zo Sorosových lokajov Václava Havla, ktorý presviedčal Michaila Gorbačova v roku 1990, keď bol vo februári na návšteve Kremľa, že "určite sa nechystáme k návratu ku kapitaizmu...". Takže asi tak priatelia.

Je mnoho záznamov z tohto obdobia, ktoré prebiehali v televízii, takže tej temnoty a prevracania kabátov je obrovské množstvo. Viete, v chaose sa veľmi dobre darí temnej strane sily a aj v období po novembri 1989 sa veľmi dobre darilo chytrákom a prevracačom kabátov, viď poniektoré politické špičky v tom čase, špičky ŠTB a podobne. Toto je výborná téma napríklad pre profesora Petra Druláka, ktorý len nedávno vyškolil prepadnutého moderátora ultraliberálnej stoky na Slovensku. 

Čo vylieza v súčasnosti v tejto súvislosti? Nuž veľmi jasne falošnosť. Okato vidieť falošnosť na Slovensko u politických elít. Trepú jeden viac ako druhý o slobode, pritom nemajú o výklade slobody ani šajnu. Prim hrá v tomto smere zrejme Zuzana Čaputová. Je to ako keď chcete čítať po čínsky a neovládate čínštinu. 

Slovensko dosiahlo v lži a falošnosti u politických elít (nielen) galaktickú špičku. O tom niet pochýb. To, že USA a NATO, EÚ to robia plánovane, to vieme, to nie je nič nové pod Slnkom. Ale Slovensko má výsostnú Duchovnú úlohu, ktorá nie je založená na temnote a lži, ale vlastnej integrite s oporou v Prírode, MIERI, spravodlivosti, úprimnosti, princípy spájania a vyvažovania protikladov a zbavovanie sa akýchkoľvek extrémov. Na lži nemôže vzniknúť pravda a súčasnosť to do bodky potvrzuje. Na Slovensku sa totálne zneužíva slovo "slušnosť" práve na tie najskazenejšie manipulácie a mravný úpadok.

Ešte štastie, že na Slovensku máme veľa šikovných, tvorivých, úprimných ľudí, ktorí vedia byť aj nezištní, hoci nie sú až takí známi, nechcú ísť do politiky, pretože je to pre nich veľká špina (a majú pravdu). 

Žiaľ máme tu aj v súčasnosti na jednej strane nové odtiene fašistickej totalitárnej vlády a na druhej strane extrém egomaniakov, ktorí majú mesiášske spôsoby túžiace po moci rovnako ako prvý extrém. Nevidíte predpoklady pre spoluprácu, pretože choré egá a duchovná zatemnenosť, vytesnené komplexy moci a paranoidné poruchy osobnosti, vytvárajú živnú pôdu práve pre chaos. 

Ľudia, ktorí nepoznajú inú hodnotu ako moc peňazí, chcú vysvetľovať druhým, čo je lepšia budúcnosť. Zase lož a kamufláž. Najväčších primitívov, hlupákov a degenerátov máme na výslní a múdri, čestní ľudia z nich zvracajú.

Takže jediná možnosť je priaznivý vývoj premenou ľudských bytostí od tých najmenších detí, adolescentov, dospelákov až po seniorov, pomoc dôchodcov a zmena systému zdola. Bez kvality jednotlivcov a rodín, ktoré poznávajú Pravdu a inklinujú k pravde a dobru, nie je možné vytvoriť nič Nové, Lepšie, než to, čo tu bolo doteraz.

Priatelia, tej lži v dejinách je veľa a takéto temné energetické nánosy nás ako národ valcujú. Dodnes sme si nepriznali pravdu ohľadom smrti generála M. R. Štefánika, dodnes sme si nepriznali a nechceme poznať pravdu ohľadom okolností úmrtia Alexandra Dubčeka. Tej špiny je veľa a to sú energetické nánosy, ktoré sú ako temná deka, ktorá gniavi frekvenciu Vedomia na Slovensku a snaží sa ju viesť k tým najzvrátenejším úrovniam vedomia charakteristickým pre zvierací a démonický typ psychiky liberálnych a ultraliberálnych deviácií. 

Mediálna žumpa, nech by robila akúkoľvek špinu na Slovensku podsúvaním lží a poloprávd, vytváraním intríg, je tak krátkozraká, až z toho mrazí. Všetci jej lokaji si vo svojej tuposti neuvedomujú, že v konečnom dôsledku im to nebude nič platné, že slúžia temnej strane a lži, práve naopak ich to poškodí viac, než si myslia, vrátane ich rodín a nasledujúcich generácii. To je vyššia spravodlivosť. Najhoršia je úmyselná a vedomá lož, teda propaganda.  

Dokedy nám bude trvať pochopiť jednu z hlavných duchovných axióm, že Pravda sa nedá oklamať? Pokiaľ ju ignorujeme, je to vždy len sebapoškodzovanie na rôznych úrovniach, tak sa zacykľujeme v dejinách v našom časopriestore. Jednoducho povedané energie, frekvencie, vibrácie, dobro, neoklamete ...

V súčasnosti, i keď sa to možno nezdá, pretože našu pozornosť priťahujú rôzne informácie čo sa deje vo svete, je jednou z najzásadnejších úloh pre nás, Ľudské bytosti, aby sme nenechali na Slovensku zvrátenosti prerásť do obludných rozmerov vo vzdelávacom procese, nepripustiť hrozbu, aby sa deti v biológii učili totálne zlo, vo výklade, že neexistuje jednoznačná integrita muža a ženy ... na politikov slovenskej scény sa prosím nespoliehajte, tí v drvivej väčšine za peniaze urobia čokoľvek ...


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2022

https://www.ariadneknihy.sk/