JUDr. HARABIN : AKO SKONČIA kolaboranti na čele s ČAPUTOVOU?

21.01.2022

Naša pani Čaputová sa opäť blysla svojim charakterom, ako sa vyjadril JUDr. Štefan Harabin:

"Čaputovej doložka je pre USA toaletným papierom, lebo rozhodujúci je obsah okupačnej zmluvy, upozornil Harabin ohľadne okupačnej dohody s Američanmi"


21.01.2022 | 16:40

Skončia kolaboranti na čele s Čaputovou presadzujúci okupačnú zmluvu proti Rusku tak, ako Emanuel Moravec za Háchovej éry v Česku, resp. sluhovia USA v Iraku Sadam Husein, Muamár Kadáfi v Lýbii, či Nicolae Causescu v Rumunsku?, pýta exminister spravodlivosti Štefan Harabin.

Prepis videa zverejneného na Infovojne :

S bývalým ústavným sudcom docentom Drgoncom sme doručili pripomienky k okupačnej zmluve medzi Slovenskom a USA, ktoré boli odignorované, keď nám zabránili v rozpore s platným právnym stavom zúčastniť sa pripomienkového, rozporového konania.

Ako od začiatku hovorím, na zmluvu ktorá narúša suverenitu a zvrchovanosť Slovenska musí byť vyhlásené referendum. Fico s Pellegrinim predložili takýto návrh do parlamentu, hoci už pri jeho podaní bolo jasné, že tam neprejde.

S realizačným tímom zastupujúcim občanov, ktorý vyzbierali za tri dni takmer 23 tisíc podpisov na hromadnú pripomienku, sme pripravili aj petičnú akciu za referendum o okupačnej zmluve.

Spolu s docentom Drgoncom sme skoncipovali referendovú otázku a spustila sa celoslovenská akcia na vyvolanie referenda iba s jednou jedinou otázkou:

"Súhlasíte s tým, aby Dohoda o spolupráci v oblasti obrany medzi vládou Slovenskej republiky a vládou Spojených štátov amerických vytvorila právny základ pre rozmiestnenie jadrových zbraní na území Slovenskej republiky?"

Áno, alebo Nie.

Paralelnú petičnú akciu vraj ide spustiť aktivista Chmelár, ktorý do referenda dáva tri otázky, čo je nesporne zbytočné, lebo ak má byť referendum úspešné tak musí byť len s jednou jasnou a zrozumiteľnou otázkou.

Pretože ak sa určite množstvo ľudí zhodne na jednej otázke, ale nezhodne sa na všetkých, tak to nebude viesť k úspechu, len sa rozptýlia hlasy tých ľudí, ktorí sú reálne proti zmluve.

Preto sme s docentom Drgoncom pripravili iba jednu nespochybniteľnú otázku, nepripúšťajúcu, čo i len dvojitý výklad a len takéto referendum nás môže zbaviť tejto okupačnej zmluvy.

Podpisujte preto vo svojom záujme petičný hárok za referendum, ktoré zlikviduje okupačnú zmluvu s USA .

Zdôrazňujem i to, že keď boli vyzbierané podpisy na referendum o predčasných voľbách, Čaputová ho vtedy účelovo dala na Ústavný súd.

Teraz je podľa nej všetko úplne jasné a posúdiť okupačnú zmluvu Ústavným súdom už zrazu netreba, ale pritom schizofrenicky hovorí, že zmluvu podpíše, len keď sa k nej pripoja interpretačné doložky.

Čaputová, ako podpindosník USA opäť len blafuje, lebo medzinárodná zmluva nemôže mať žiadne interpretačné pravidlá, a keď tam aj budú, tak pre druhu stranu sú toaletným papierom, lebo rozhodujúci je obsah zmluvy.

Čaputová tým samá priznáva, že v zmluve sú zjavne negatívne pasáže v neprospech Slovenska a tak prichádza s interpretačnými doložkami.

No ale veď, keď tam sú nejasnosti, tak treba zmeniť v zmysle jej interpretačných doložiek samotný obsah zmluvy v požadovaných častiach.

Tak hovorí gazdovská logika.

Až potom môže byť zmluva podpísaná a žiadne doložky nie sú potrebné.

To ako keby som v pozícii sudcu vyniesol rozsudok a uložil trest nie desať rokov, ale trest potrebný na zabezpečenie prevýchovy páchateľa v dostatočnej miere. A následne k rozsudku pripojím interpretačné pravidlo, že dostatočná miera na prevýchovu páchateľa je od 8 do 15 rokov.

Je toto normálne u príčetne uvažujúceho človeka?

Na záver dnešným kolaborantom na čele s Čaputovou, ktorí agresívne presadzujú zmluvu proti Rusku, iba na osvieženie historickej pamäte pripomínam, že môžu skončiť ako prohitlerovský minister Emanuel Moravec za Háchovej éry v Česku, ktorý kolaboroval s Nemcami a prvý po II. svetovej vojne odvisol.

Treba si tiež spomenúť ako skončili sluhovia USA v Iraku Sadam Husein, Muamár Kadáfi v Lýbii, či Nicolae Causescu v Rumunsku.

Začne podvodná advokátka konečne už rozmýšľať a nie korupčne slúžiť zahraničnému pánovi.

Sme predsa členom NATO ako USA, prečo zmluva navyše?


Zdroj: stefanharabin.blog.pravda.sk / YouTube Štefan Harabin / INFO VOJNA

...

Je veľmi krátkozraké sa domnievať, že fatálne karmické nánosy temných energií, ktorými konkrétne bytosti na úrovni politických elít zasiahli úmyselne v praktických životoch do osudov mnohých ľudských bytostí na Slovensku a spôsobili im tak nepriamo poškodenie zdravia (niekedy až smrť) a iné formy zotročenia, či neľudského a nedôstojného zaobchádzania, živorenia a pod., nehovoriac o snahách vytvoriť vojenský konflikt so zatiahnutím Slovenska intrigami proti Rusku, zostanú bez karmického a energetického vyrovnania jednak na úrovni materiálnej ale aj energetickej (nehmotnej). 

Celý proces totalitných zoskupení na Planéte Zem sa rozkladá a postupne čistí. 

Prosím, ignorujte v rámci zbavovania sa toxických energií informácie zo zdrojov, ktoré sa snažia vás ako ľudí podvedome programovať, že globalisti a fašistické korporácie to majú na Zemi "vyhraté". 

Tieto informácie majú v skutočnosti veľmi nízku úroveň pravdivosti (nízke projekcie astrality) a práve naopak sú veľmi manipulatívne s úmyslom ľudí strašiť "zlou realitou". 

Je to len otázkou času ... lineárne vnímanie času ako alibistická zásterka ich ako bytosti zodpovedné za príčinný impulz karmických nánosov pochopiteľne nezachráni ...   


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, január 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, január 2022

https://www.ariadneknihy.sk/