JASNÝ A PRAVDIVÝ ODKAZ ZVOLENÝM DILETANTOM ...

01.04.2022

Každý deň počúvame osudy Ľudských bytostí rôznych generácii. V drvivej väčšine majú spoločného menovateľa. 

Niet pochýb o tom, že všetci ľudia, s ktorými hovoríme sa zhodujú v jednej veci, a síce, že NIKDY nebol na Slovensku taký bordel, ako za posledné dva roky. Totálna katastrofa a kompletný rozklad spoločnosti a celého štátu. Môže tárať kto chce čo chce, je to jednoznačné a preukázateľné.

Tí poniektorí jedinci, ktorí sú slušní a snažia sa byť etickí a cnostní majú smolu, pretože pokiaľ pracujú napríklad ako zamestnanci v štátnej správe (a podporovali totalitné praktiky), stiahne ich temné stádo dole (česť výnimkám). Je to možno nespravodlivé, ale je to tak. Výsledok je rozhodujúci a ten je hlboký pád na všetkých úrovniach spoločnosti a pochopiteľne aj Vedomia, či kolektívneho podvedomia (nevedomia) do zvieracieho typu psychiky.

Jednotlivcov, ktorí dokázali odolať temným vplyvom aj v posledných 2 rokoch je veľmi málo. Ale existujú, sú pevní, nevylomiteľní a to je výborné, jednoducho obstáli. Je mnoho aj tých Ľudských bytostí, ktoré sa vyslobodili aspoň čiastočne z klamstiev a lží, ktoré sú im dennodenne podsúvané mainstreamovými médiami, propagandou "jedinej štátnej PApravdy". Prídu však ďalšie skúšky ...

Nečakajme prosím, že sa nám ospravedlní niekto z grázlov, ktorí spôsobili napríklad za posledných 100 rokov toxické procesy na Planéte Zem. Ani za posledné 2 roky sa vám nikto neospravedlní a už vôbec nečakajte, že zjedná nápravu toho, čo poničil (len výnimočne). 

Vyrovnanie v energetickej bilancii prebehne tak či tak, skôr, či neskôr, aj keď niekto zdrhne do Dubaja. Dokonca ani na Marse sa nevyhne karmickému vyrovnaniu :-)

Zatiaľ neexistuje koncepcia a vízia na najbližších 30 rokov na Slovensku, teda par don existuje, avšak veľmi málo jedincov ju vníma a uzemňuje. Otázne je to momentálne s princípom štátnosti, či si ho vôbec zaslúžime. 

Lepšie je to s Planetárnym morfickým a morfogenetickým poľom, Planéta Zem si poradí :-)

Jediné, čo môžeme urobiť, každý jeden jednotlivec, pracovať každý deň na lepšej verzii SEBA. To je zásadné. Na všetkých zložkách svojej bytosti, zdôrazňujeme na všetkých. To nové, priaznivé vytvorené môžeme vyžarovať a odovzdať okoliu ... 

Niektorí ľudia hovoria, že nejde len o obdobie posledné dva roky ale o obdobie dlhšie, povedzme 5 rokov, ale v tomto kontexte pohľadu 30 rokov späť, ľudia v drvivej väčšine vnímajú ako katastrofálne posledné 2 roky. Žiadne mainstreamové médiá trápnou detinskou propagandou nepomôžu zmeniť tento pravdivý žiaľ toxický dej, ktorý prebehol. 

Akékoľvek lipnutie na čomkoľvek, je toxické, ide o závislosť, únik energie. Nestačí počúvať od rána do večera energetické informačné toky a formácie okolo seba. Pri nízkej energetickej bilancii sa totiž potom človek iba "zamotá" do neviditeľnej pavučiny. Nevie rozpoznávať Pravdu a lož. Primárne je preto TVORIŤ v živote lepšiu verziu svojej Ľudskej bytosti. 

Z hľadiska vyšších nadhľadov je plytvanie časom v linearite jeho plynutia, ktorý máme na Zemi pre sebazdokonalenie a evolučný vývoj, považované za nezvládnutie svojej úlohy a posolstva. Je to zneužívanie svojho energetického potenciálu a v podstate je to ako duchovné sebapoškodzovanie. 


Príklad?  Pozrite sa, koľkí "mudrci", ktorí ešte pred pár mesiacmi vyskakovali a nadávali Ľudským bytostiam do dezolátov (neočkovaných) zrazu spľasli. Teraz je momentálne najväčší dezolát ktosi iný podľa propagandy. Je to smiešne a úbohé, čomu ľudia v drvivej väčšine venujú čas a energiu. Prečo je zaujímavejšie pre mnohých ľudí, to, čo predstavuje senzáciu, väčšinou temnú a skazenú? Prečo? K čomu inklinujú?

Mnoho lekárov s nami pracuje na zlepšovaní svojho energetického stavu a bilancie, výživou počínajúc. Áno, poniektorí lekári dokážu prekonať svoje "naduté ego" a priznať si vlastné nedostatky. Potvrdili nám poniektorí presne skutočnosť, že cirkus ohľadom očkovania sa zrazu akosi vytráca, málokto sa však z tých chrapúňov, ktorí veľmi radi osočovali neočkovaných ospravedlnil za špinavosti a intrigy, ktoré robil počas napríklad posledných 2 rokov. Takže tak.

V tejto súvislosti dnes veľmi trefne pomenoval mnoho faktorov, ktoré spôsobili veľké škody na zdraví ľudských bytostí v posledných 2 rokoch v relácii internetového rádia INFOVOJNA "Dopoludnie na Infovojne s Adrianom" odborný lekár psychiater MUDr. Radoslav Čičala. Moderátori Adrian Repčok a Norbert Lichtner sa rozprávali s hosťom o fatálnych dôsledkoch doby "kovidovej", o úžasnej VŠZP, a.s. a ďalších záležitostiach (od 59:00 hod. záznamu).


Odhliadnuc od úbohosti "očkovacej" propagandy trafil klinec po hlave aj pán Vladimír Soták, ktorý ako úspešný a skúsený priemyselník, môže niečo pohovoriť o súčasnej hospodárskej situácii na Slovensku.

...

Tu je príspevok, ktorý hovorí za všetko (zdroj: eReport) :

Soták naložil ministrom: Do funkcii prišli bez životných a riadiacich skúseností !

Petra Horváthová 31.03.22, 17:59, 4 min. čítania


Slovenská vláda má za sebou dva roky vládnutia. Pasovala sa s pandémiou a momentálne rieši tisíce utečencov z Ukrajiny. Na polčas vládnutia si posvietili aj zástupcovia podnikateľov, združení v Klube500. A veľmi zhovievaví neboli.

Čelní vládni predstavitelia prišli podľa šéfa združenia Vladimíra Sotáka do funkcií bez akýchkoľvek skúseností s riadením štátu. "Vláda má za sebou dva roky vládnutia, niečo ako polčas v zápase. Na členskej schôdzi Klubu 500 sme dôkladne zhodnotili výsledky, ktoré dosiahla, a zhodli sme sa, že politici urobili len to, čo bolo možné v rámci ich schopností a životných skúseností," udrel.

Skonštatoval, že si svoje daňové a odvodové povinnosti voči štátu vždy riadne plnili a plnia. Do štátneho rozpočtu prostredníctvom daní a odvodov odvádzajú stovky miliónov eur ročne. Potvrdil, že aj vďaka príspevku vlády sa podarilo udržať zamestnanosť v ich fabrikách a zatiaľ sú zákazkovo naplnení aj v tomto roku.

Dodáva, že na všetkých pravidelných stretnutiach hodnotili legislatívnu činnosť vlády a parlamentu a k navrhovaným legislatívnym normám uplatňovali pripomienky a návrhy, ak v návrhoch zákonov predkladatelia niečo opomenuli. "Z nášho pohľadu boli prijaté aj návrhy veľmi zlé, namierené proti zamestnancom, zamestnávateľom a občanom. V rámci pandémie sme veľmi bolestivým spôsobom prekonali jednotlivé vlny. Je na škodu, že do boja s pandémiou neboli vtiahnutí zamestnávatelia, a celý proces, žiaľ, riadili ľudia, ktorí zamestnávateľom a ekonomike nerozumejú," hodnotí nemilosrdne.

Tragédiou podľa neho je, že Slovensko nevyužilo čas na zodpovednú a sľubovanú komunikáciu s partnermi pri príprave reforiem, ktoré budú financované z Plánu obnovy a odolnosti. "Ak by to tak bolo, už by sme mali určite premyslený aj celkový program rozvoja Slovenskej republiky," tvrdí Soták. V prípade súdnej mapy mu je ľúto, že pri reforme, ktorá sa pripravuje takmer desať rokov, je ministerka spravodlivosti asi jediný človek, ktorý jej verí. "Je smutné, že pri príprave nekomunikuje s tými, ktorých sa dotýka - so sudcami, s prokurátormi, advokátmi, ale aj so zamestnancami v justícii. Je to ťažko pochopiteľné aj z hľadiska, že pani ministerka bola sama advokátkou," krúti hlavou.

Prostredie súdnych siení by teda podľa neho mala dobre poznať a navyše je pravdepodobné, že sa tam raz vráti a bude musieť s kolegami sudcami komunikovať. V tomto prípade však verí v zdravý rozum poslancov, ktorí sa aktívne podieľajú na všetkých zákonoch, predložených na rokovanie národnej rady.

"Teší nás, že sme mali a máme možnosť komunikovať s niektorými členmi vlády, konštatujeme však, že s väčšinou nie. Niektorých dokonca ani nepoznáme. Azda sa to zlepší v druhom polčase, lebo Klub 500 je na komunikáciu pripravený," odkazuje na úrad vlády.

A čo radí do budúcnosti? Z pohľadu Klubu 500 by Slovensko malo namiesto súdnej mapy prioritne riešiť zdravotníctvo ako najdôležitejšiu oblasť a podmienku nášho života. "Nesmieme zabúdať ani na podporu poľnohospodárstva a na jeho reformu, spolu s reformou potravinárstva smerujúcou k zabezpečeniu potravinovej sebestačnosti Slovenska, najmä v tomto neľahkom období," myslí si.

Ak má byť Slovensko úspešnou krajinou, vláda musí podľa jeho slov zaviesť korektný systém komunikácie založený na rešpektovaní iných názorov. "Čelní vládni predstavitelia si musia byť vedomí, že, až na výnimky, prišli do svojich funkcií bez životných skúseností z praxe, bez riadiacich skúseností, bez akýchkoľvek skúseností z priamej zodpovednosti za živobytie svojich zamestnancov a bez skúseností s riadením štátu. Preto by komunikáciu mali brať ako obohacujúci moment, nie ako útok. Riadeniu štátu by určite pomohlo zavedenie povinných kvalifikačných predpokladov na jednotlivé funkcie (vzdelanie, prax)," skonštatoval Soták.

Dodáva, že v druhom polčase nás čakajú oveľa ťažšie situácie, než aké doteraz priniesla pandémia. Vojna na Ukrajine prináša infláciu, krízu, energetickú chudobu aj boj o surovinové zdroje. "Toto nie je čas, keď si zodpovedná vláda môže dovoliť odmietnuť každú ruku podanú ku spolupráci. V konečnom dôsledku vláda, ktorá vyšla z volieb, a parlament budú zodpovedať za to, ako sa bude slovenským občanom o dva roky žiť," ukončil svoje vyhlásenie.

Toľko teda zo zdroja eReport ...

...

Mimochodom počuli ste jeden z novších "hoaxov a túto dezinformáciu"? 

Hovorí o tom, že, ruský rubeľ aj napriek "likvidačným" sankciám západu sústavne posilňuje a ruský bankový systém sa stabilizoval bezproblémov, zhodli sa na tom špičkoví ekonomickí a finanční odborníci z rôznych kútov Planéty Zem. To je nepochopiteľné :-). A ako je to teda s tým plynom? Prosím? 

Aké energie rozhodujú o očiste Planéty Zem a ľudskej civilizácie? Tie, ktoré produkuje obmedzený ľudský rozum? Alebo, ktoré sú to?

Žeby sa naši odborníci pomýlili? Alebo sú jednoducho neschopní a hlúpi? Môžete si pogratulovať všetci, čo ste ich volili, tak, aj nabudúce volte z nenávisti, alebo zo srandy ...

Alebo, žeby rozhodovali o trajektóriách energetických formácií na Planéte Zem nevedomé procesy, práve tie, ktoré nevidíme? Nihilizmus vytvára absenciu svedomia.

Nech sa páči, odpovedajte si sami :-)


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, apríl 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, apríl 2022

https://www.ariadneknihy.sk/