INFOVOJNA otvorila mimoriadne dôležitú tému Ľudského života ... aké sú skutočné ciele agendy "VYMAZANÝCH RODIČOV" ?

08.11.2022

Žijeme v hektickej dobe. Ona prebieha nielen na Zemi, ale aj v našej Slnečnej sústave. Žiaľ, že namiesto riešenia podstatných vecí, sa stále prekrývajú tie najdôležitejšie témy rôznymi odtieňmi protiruskej propagandy. Špinavá čvarga, rôzni debilkovia a klinickí idioti na Slovensku sa stále zaoberajú len z nezmyslami. Každý deň sa stretávame s ľuďmi, čo nemajú už čo do úst. A liberálna extrémistická stoka "pobehujúca" v Bratislave s "holými zadkami" sa zabáva.

Tak veru. Ľudskosť a čistota srdca je u mnohých ľudských bytostí absentujúca aj na Slovensku. Vládnu temní dementi, duchovné mŕtvoly a duševní mrzáci, ktorí nemajú problém zničiť životnú úroveň a ľudskú dôstojnosť. Česť všetkým výnimkám (je ich máličko, časti promile).


O tom, že ľudský život na Slovensku už dlhodobo považujú poniektorí za prostriedok k emocionálnemu vydieraniu je fakt, ako aj to, že tu existuje agenda "vymazávaných rodičov". Tu vidieť korene patologických štruktúr sociopatie a psychopatie, kde nemajú problém niektorí rodičia používať dieťa ako zdroj vydierania a anektovania. Dieťa, začínajúci nový život, nová nádej pre budúcnosť, je takto vystavená šikane, degeneratívnym procesom vývoja, vďaka niektorého z rodičov, pričom takýto zdegenerovaný rodič si vôbec neuvedomuje, že v konečnom dôsledku na to doplatí práve dieťa, ktoré je zdrojom anektovania. Čo je najhoršie štátna mašinéria súdov, sociálnych pracovníčok, rôznych súdnych znalcov z odboru psychológie a psychiatrie (ktorí väčšinou sami potrebujú pomoc), vytvárajú podmienky pre rozklad rodiny, rozbíjanie vzťahov na úrovni rodiny.

Práve včera, 7. novembra 2022 prebehla veľmi dôležitá relácia na internetovom rádiu InfoVojna ... Dopoludnie na Infovojne s Adrianom, kde moderátori Norbert Lichtner a Adrian Repčok privítali mladú dámu, ktorá porozprávala vlastný príbeh s vysokou mierou pravdivosti ... Odporúčame vám úprimne vypočuť si tento príbeh z archívu relácii, nám je z toho na zvracanie. Tu nejde o to, že by sme o tom nevedeli, že takéto veci sa na Slovensku dejú (dokonca máme osobné skúsenosti), ale čo je veľa, to je veľa. 

Je hrozné, aká skazenosť štátneho sektora, právnických povolaní, súdnej moci existuje na Slovensku. Áno, je to tu už minimálne 30 rokov. Obrovská miera korupcie a rodinkárstva, hlavne, že vyskakujeme, aká špina a totálna korupcia je na Ukrajine. Tu skutočne bude potrebné "vymeniť aj zem z kvetináčov" takmer na všetkých úradoch. Česť patrí všetkým výnimkám, lenže tieň temnoty je vrhaný aj na tých vzorných a charakterných. O to viac si vážime mladé generácie sudcov, ktorí sa aj spolu s nami zamýšľajú nad etickou a mravnou kvalitou ľudských bytostí a ľudskej civilizácie ako takej, ktorá musí stáť nad skazenou a účelove vytvorenou likvidačnou legislatívou prostredníctvom totalitných vlád. Spravodlivosť a mier bez mravného a etického vzostupu neexistuje.

Komu ide o nefunkčnosť rodín? Komu ide o to, aby deti nevyrastali vo vyváženom prostredí? Komu ide o to, aby deti boli zdrojom vydierania a anexie? Aby sa nemohli stretávať počas obdobia, pokiaľ nie sú dospelé s obidvomi rodičmi? Viete ako to môže dieťa poznačiť? Však, keď sa aj stane, že partneri nechcú žiť spolu, to ešte neznamená, aby sa pomstievali na deťoch !!!

Tu však ide o vytvárenie hrubšej a hlbšej temnoty, o ktorej sa nahlas nehovorí. Preto je dôležité hovoriť o dôležitej téme, ktorá sa otvorila vo vyššie spomínanej relácii.

Stále a znova sa dostávame k skutočnosti, ktorá je veľmi smiešna pre veľkú časť populácie, že my ... ľudia nie sme na Zemi len na to, aby sme sa opierali o fyzické zmysly. To je len základ. Okrem iného je veľkým umením života naučiť sa rozpoznávať Pravdu a lož, Dobro (Svetlo) a zlo (temnotu) jasne a to nie je možné len intelektuálnym spôsobom. Vy môžete argumentovať koľko chcete, pokiaľ je mentálny konštrukt založený na temných ovládacích energiách (ktoré nie je vidieť), vždy vám bude tento konštrukt predstierať dobrý úmysel. 

Prostredníctvom pochopenia a vnímania odlišných typov nosnej energie a celistvého zapojenia celej bytosti vrátane svetelnej intuície, je možné jasne rozlišovať Dobro a zlo, Pravdu a lož.  Toto je naša prax, viete jasne zistiť kto klame a dlhoročná životná skúsenosť je oporou. 

Je to určitá ochrana pre ľudskú bytosť. Vtedy vidíte a viete, že napríklad v NR SR 99,5 % poslancov klame, resp. koná účelovo, ich úmysly nie sú v skutočnosti vedené dobrom. Dokonca, keď sa vás niekto opýta v čom klamú, viete to pomenovať, v konkrétnych princípoch. Možno, že ani za 200 rokov lineárneho plynutia času si to neuvedomíme (väčšina ľudí). Pri nastúpenom trende určite nie. Treba sa smiať aj ďalej ... 

Napríklad technológia, ktorú práve v posledných dňoch bolo možné vidieť v reklame Slovenskej sporiteľne, a. s.. Myslíte si, že technológia Deep Fake od spoločnosti Respeecher je niečo dobré? Ste normálni? No niekto by mohol povedať, že sa to dá použiť na dobré, alebo zlé veci. Nie vážení, omyl, pokiaľ vnímate priaznivé energie Dobra (Svetla) viete jednoznačne, že ide o veľmi temný systém umelej inteligencie, skrytá hrozba. Nemá to nič spoločné s dobrom a žiaľ, podľa nášho názoru, je smutné, že práve meno a hlas skvelého Júliusa Satinského bol použitý na účely reklamy Slovenskej sporiteľne, a. s., so súhlasom jeho najbližších. 

My by sme za žiadne peniaze na niečo také nepristúpili. Nehovoriac o podprahovej lživej reklame pre Ukrajinu. Takéto technológie umelej inteligencie existujú už dávno priatelia, neskočte na udicu. A preto si radšej pozrieme Jula Satinského aj s Milanom Lasicom v legendárnej relácii Československej televízie Bratislava Ktosi je za dverami.    © Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2022

    © Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2022

https://www.ariadneknihy.sk/