HAARP - ovplyvňuje nás všetkých na Planéte Zem stále viac a viac ... UČME deti a mladé generácie k ČESTNOSTI a PRAVDIVOSTI !

16.03.2023

Jednou z hlavných priorít našej činnosti je celoživotné vzdelávanie, pravdivé poznanie. Vzhľadom k tomu, že veľa ľudí zaujíma téma HAARP a aj vzhľadom k tomu, že mnohí z vás čitateľov sú presvedčení, že naše deti a mladé generácie je potrebné učiť čestnosti a pravdivosti, dnes si napíšeme niečo na túto tému.

Mnohí sa nás pýtate, že či je dôležitá schopnosť kvalitnej intuície, pri schopnosti rozpoznávania pravdy a lži. O tom sme opakovane hovorili v našich podcastoch. Odpoveď je ÁNO, jednoznačne. Pokiaľ máte ako ľudská bytosť poctivou dlhodobou prácou na sebe vypracovanú a naladenú duchovnú zložku bytosti na priaznivé energie a celkový vzostup svojej energetickej čistoty, môžete si vytvoriť schopnosť jasne a jednoznačne prekuknúť lož, zistiť a vopred rozpoznať nepravdivú informáciu. To je jedno, kto ju povie, proste viete, že dotyčný nehovorí pravdu. Viete, že ide o nepravdivú informáciu. Nepotrebujete, aby vám to vysvetľovali právnici, médiá, ktokoľvek, viete to tak, ako keď vstanete ráno z postele. V takom prípade je rozvinutá u bytosti čistá a kvalitná intuícia a telepatické schopnosti, na základe ktorých viete rozpoznávať pravdu a lož a na ktorú sa vie bytosť spoľahnúť. O tejto téme sa dá hovoriť niekoľko semestrov štúdia poctivo a do hĺbky. Je to veľmi veľká pomôcka pre praktický život, na duhej strane je to trošku frustrujúce, pretože viete v akej energetickej a informačnej špine žijeme na Slovensku a na tejto Planéte Zem (takmer každý klame vedome, resp. nevedome).

Poďme k téme. Jednoznačne môžeme potvrdiť, že technológie HAARP sú v podstate klimatickými zbraňami a bez problémov sa môžu použiť na ovládanie mysle. My sme už naznačili v našich článkoch mnoho aj v súvislosti s utajeným projektom MONTAUK, ktorý oficiálne neexistoval. V skutočnosti však píšeme pravdivo a podrobne o tom, čo zahŕňal. 


V roku 1993 začalo americké letectvo s výstavbou projektu za 290 miliónov dolárov. Tento projekt umožnil vláde a popredným výskumníkom v oblasti atmosféry študovať ionosféru, hornú vrstvu zemskej atmosféry. Výskumné centrum nedávno prevádzkovala University of Alaska, Fairbanks. Nazýva sa High Frequency Active Auroral Research Program, alebo "HAARP". Zariadenie sa nachádza v zamrznutej púšti Gakona na Aljaške. Činnosť HAARP z viacerých dôvodov pritiahla pozornosť občanov, ktorí sú voči činnosti organizácie oprávnene podozrievaví.

Nachádza sa v odľahlej divočine, v už aj tak riedko osídlenej oblasti, zdanlivo na zabezpečenie utajenia. HAARP má 360 rádiových vysielačov, 180 antén a 5 výkonných generátorov. Výkon celého komplexu závisí od výkonnej plynovej elektrárne. Výkon komplexu je 4,8 megawattu. Veľkým prekvapením sú antény, každá s priemerom 30 centimetrov a výškou 2,2 metra. Vytvárajú rôzne geometrické vzory, po zapnutí vo všetkých smeroch. Súčasťou kompozície je aj nekoherentný radiačný radar s anténou s priemerom dvadsať metrov, laserové radary, magnetometre, počítače na spracovanie signálu a riadenie anténneho poľa. Výskum tohto komplexu vykonáva "laboratórium Philips", so sídlom na americkej leteckej základni v Kirtlande v Novom Mexiku.

                                         (na fotografii spomínané územie komplexu HAARP)


Krátko po otvorení zariadenia začala verejnosť  opakovane hlásiť zvláštne javy – nielen v regióne, ale na celom svete. Aktivisti spochybnili aktivity HAARP tým, že napádali informácie, čo organizácia skutočne chystá. Samozrejme, že oficiálne vlády stále popierajú akúkoľvek súvislosť so zmenami počasia, frekvenciou zemetrasení a chemtrails na oblohe. Aj na Slovensku máme v politike takýchto dementov v demisii. Okrem toho vlády vyvíjajú rôzne cielené snahy na potlačenie podozrení o povahe experimentov, ktoré sa tam vykonávajú. To však nestačí na upokojenie známych odporcov HAARPu, vrátane bývalého venezuelského prezidenta Huga Cháveza a napríklad aj bývalého guvernéra Minnesoty (štát USA) Jesseho Venturu. Ventura sa opakovane spýtal, či vláda USA používa "HAARP" na manipuláciu počasia, alebo na potláčanie vôľe občanov, pomocou rádiových vĺn ovládajúcich myseľ. Hoci letectvo uznalo, že Ventura formálne požiadal o návštevu výskumnej stanice, jemu a jeho tímu však bol v konenčnom dôsledku zamietnutý prístup.

Duchovné zdroje poznania, viaceré zdroje pravdivých informácii opakovane jednoznačne potvrdzujú, že technológia HAARP smeruje svojou temnou ovládacou energiou proti životu na Zemi, proti Prírode, proti živým bytostiam, proti samotnej bytosti Planéta Zem. Pôsobenie týchto toxických energií a vplyvov na celkový život na Planéte Zem, pritom predstavuje nie menej ako 70 % z celkového temného pôsobenia energii na kvalitu životného prostredia na Zemi.

Jedno z najčastejších a najrozsiahlejších obvinení proti HAARP spočíva v tom, že výskumný komplex zámerne vytvára deštrukciu v globálnom meradle. Spôsobuje zemetrasenia, cyklóny, záplavy, snehové búrky a iné katastrofy po celom svete. Kritici "HAARP" tvrdia, že má schopnosť vysielať mikrovlnné žiarenie aj do podzemia, čo je pravdou. Ovplyvňovanie zlomových línií zemskej kôry je jednou zo špeciálnych operácii vo výskume HAARP, ide o zahrávanie sa so životmi ľudí na Zemi. Dnes je preukázateľné, že veľkosť poľa antén HAARP, môže spôsobiť obrovské škody na životnom prostredí, na celej Planéte Zem. Pretože na rozdiel od iných výskumných centier ionosféry po celom svete iba HAARP má schopnosť sústrediť energiu z poľa na konkrétne miesto v atmosfére.

Jedným z nespočetných zemetrasení spojených s HAARP bolo zemetrasenie v Iráne a Iraku, v dôsledku čoho v novembri 2017 zomrelo približne 500 ľudí. Napriek napätiu medzi oboma štátmi a USA, námestník iránskeho ministra vnútra pre bezpečnosť a presadzovanie práva Mohammed Hossein Zolfaqari, potlačil všetku nespokojnosť a poprel, že by takéto fámy mali "akýkoľvek vedecký základ".

Vzhľadom na skutočnosť, že rôzne zložky vlády Spojených štátov otvorene diskutujú o technológiách používaných na zasahovanie do počasia a vyvolávanie zmien na Zemi, je veľmi hlúpe odmietnuť kritiku tak rýchlo. V roku 2005 americké letectvo uviedlo oficiálne aroganciou jemu vlastnou nasledovnú informáciu : "Úprava počasia sa stane súčasťou domácej a medzinárodnej bezpečnosti a môže byť vykonaná jednostranne... Môže mať útočné a obranné aplikácie. Môže sa použiť aj na účely zadržiavania. Schopnosť vytvárať zrážky, hmlu, búrky na zemi alebo meniť vesmírne počasie... Výroba umelého počasia je súčasťou integrovaného súboru technológií, čo môže zabezpečiť výrazné zvýšenie našich síl, alebo zhoršenie schopnosti nepriateľa dosiahnuť globálnu dominanciu.".


Koncept kontroly mysle siaha storočia, ak nie tisícročia spätne. Manipulácia s náladami, emóciami a rozhodnutiami ľudí, je už dlho spôsob, ako ovládať masy. To, čo bolo kedysi sci-fi, je dnes skutočnosťou. Kritici "HAARP" tvrdia, že objekt pôsobí na občanov sveta telepaticky, pričom ovplyvňuje myšlienky nízkofrekvenčnými vibráciami.

V roku 2013 bývalý dôstojník Ústrednej spravodajskej služby (CIA) Edward Snowden, poukázal na uniknuté tajné vládne spisy, z ktorých niektoré odhaľujú početné globálne zmeny v systéme "HAARP". Tvrdí sa, že prirodzené geomagnetické vlny sú nahradené umelými VLF (veľmi nízka frekvencia) prízemnými vlnami, ktoré zodpovedajú frekvencii ľudských mozgových vĺn, ktoré následne preukázateľne ovplyvňujú ľudské správanie. Hovorí sa, že HAARP tiež používa bunkové veže ako vodiče elektrickej stimulácie. Dokáže zasiahnuť a ovplyvniť celé regióny.

Tu je na mieste citovať pozorovania profesora fyziológie z Yale University José Delgada, PhD, špičkového priekopníka z oblasti výskumu elektromagnetického ovládania mysle. Argumentuje veľmi kvalitne vo svojom recenzovanom článku : "Kontrola fyzickej mysle: Smerom k psycho - civilizovanej spoločnosti": "Tieto procedúry sú možné pomocou elektromagnetickej stimulácie mozgu. Je ními možné ovládať pohyby človeka, funkcie žliaz a špecifické psychické prejavy.". 

Nemôžeme nespomenúť aj výborné diela profesora teoretickej fyziky Michio Kaku z Harvardu, ktorý veľmi detailne popísal aj v knihách, aj v televíznych reláciách proces fungovania technológii HAARP pri úpravách počasia (tzv. Chemtrails), vrátane využívania systému Starlink, s čím mali problémy aj moderátori na kanály CBS (veľmi rýchlo ukončili reláciu s profesorom :-)). O tom a aj o priekopníkoch ruskej vedy v tejto súvislosti, prinesieme informácie v ďalších článkoch. 

Tí, ktorí poznajú práce Nikolu Teslu, vôbec nie sú prekvapení z existencie technológii HAARP používanej proti ľudskej civilizácii. Tesla varoval už dávno pred technológiami, ktoré do rúk ľuďom nepatria, nie sú na to totiž eticky pripravení. Isteže vlády a mainstreamové médiá vám budú tárať o konšpiráciách, kdeže by to priznali, dnes sú už ale bezvýznamní, ich chronické lži postupne prekukne stále viac ľudí.

Koncom 70. rokov sa USA a ZSSR pokúsili na základe iniciovania ZSSR ukončiť geofyzikálny program a výskum na vojenské účely. USA však boli proti a pokračovali vo svojich "mierových" aktivitách v súvislosti s HAARP. KGB a ďalšie sovietske výzvedné tajné služby však zistili, že o čo ide výskumu USA, konkrétne išlo o ovplyvňovanie atmosféry, ionosféry a magnetosféry s úmyslom získať nové typy zbraní psychotronických, klimatických a geofyzikálnych. I keď Pentagon sa v skutočnosti "bojí vlastného džina", ktorého vypustil najprv na Aljaške a potom aj v Nórsku (vysokofrekvenčné žiariče a obrovské anténové polia), technológie HAARP sa "snažia byť" stále predmetom vysokého utajenia.


Kvôli futuristickému výskumu "HAARP" a oficiálnemu stanovisku organizácie, že vyvíja budúce technologické nástroje vrátane spomínaných RF vysielačov, skeptici tvrdia, že má "schopnosť" narúšať komunikačné siete. HAARP má schopnosť "demontovať" celé elektronické komunikačné systémy pomocou svojej ďalekosiahlej technológie, taká je pravda.

S touto možnosťou súvisia aj obvinenia, že za nefunkčnosťou raketoplánu Columbia v roku 2003, boli taktiež aplikácie použitia technológii HAARP. Určité informácie a impulzy naznačujú, že skutočne došlo k zásahom, ktoré vedú k záveru, že práve technológia HAARP a jej použitie boli zodpovedné za zničenie elektronických systémov lode. Rádiový inžinier Marshall Smith, ktorý pozoroval HAARP v osudný deň havárie STS-107, tento predpoklad potvrdzuje. Jeho tvrdenie, že HAARP fungoval v režime protiraketovej obrany 90 minút pred návratom Columbie a potom ešte 90 minút. Informovalo o tom však oficiálne vyšetrovanie, že za pád Columbie skutočne môže poškodené krídlo. Teórie týkajúce sa programu a aktivít HAARP, sú dobre rozvinuté, postupne sa zbierajú dôkazy a vedci, ktorí sa snažia byť pravdiví, postupne produkujú aj vedecké dôkazy odkrývajúce temnú stránku tohto projektu. Aj keď HAARP rafinovane pootvoril svoje brány verejnosti, stále ide najmä o kamufláže, polopravdy, i keď ponúka prehliadky so sprievodcom na odhalenie záhady, skepticizmus ľudí pochopiteľne pretrváva. 

Al Zehelski, veterán americkej armády, ktorý zariadenie navštívil počas prvého dňa otvorených dverí v roku 2016 sa vyjadril nasledovne : "Aj keď je otvorené pre verejnosť, je veľa vecí, ktoré vám o ňom nepovedia. Alebo čo nepovedia, čo tam robia... Nedostávame celú pravdu a stále existujú veľmi tajné informácie o tomto zariadení."

Dnes už niet pochýb o tom, že globálny nárast geologických porúch nie je náhodou a často ide o zhodu s aktivitami HAARP. Organizácia skrýva všetky informácie pred verejnosťou. Príkladov je možné uviesť viacero, avšak nedávne udalosti v Turecku hovoria jasnou rečou a to nielen na základe empirických dát, ale aj duchovných zdrojov poznania a systémovej analýzy. Najmä pokiaľ poznáte pozadie fašistických tendencií na Ukrajine a s tým súvisiacich udalostí, aktivity Európskej únie, NATO, USA nevynímajúc. USA vždy oficiálne podsúva komicky verejnosti teatrálne krycie historky, kde pravdivé odpovede nahradia "oficiálne vyhlásenia". Ľudia, ktorí nedôverujú vláde USA, majú úprimnú snahu hľadať pravdu, trpezlivosťou, vytrvalosťou a schopnosťou myslieť, sa postupne prepracúvajú k mozaike pravdivých informácii.


My by sme si mali však uvedomiť to, čo sa deje nad našimi hlavami na Slovensku. V prvom rade ich (tie hlavy) treba zodvihnúť hore. Podobne tak, aj v susednom Česku je nenormálne, čo sa deje s počasím, povedzme posledných 5 mesiacov, ide o veľmi temné cielené vplyvy, o ktorých zatiaľ nie je možné ani písať. Časozberné kamery preukazujú nenormálne formácie v priebehu napríklad pár hodín. Niekedy si priblížime charakter pulzných radarov na Slovensku a aj Sliač, ako strategický bod. Pokiaľ nám záleží na vlastnom zdraví, vitalite, zdraví našich detí, potrebujeme vedieť, že aké temné vplyvy na nás zvonka pôsobia, aby sme sa vedeli podľa toho zariadiť pri starostlivosti o seba a naše ratolesti, rodiny, blízkych, atď.

Slovensko je mimoriadne vzácne územie, čo sa týka čistoty a kvality Prírody, prostredia pre život, existenciu, s primeranou dynamikou, výborným zavodnením a pod. Nie náhodou sa Holanďania (nielen) na svojich návštevách na Slovensku zaujímajú o naše nádherné a bohaté územie, najmä keď sa politickými elitami pričinili aj s Bruselskými kreatúrami o likvidáciu domáceho farmárstva, s monštruóznymi obludami ako Bill Gates a pod.

Prosím, zobuďte sa už aj tí, ktorí máte hlavu zvesenú k zemi, uvedomte si cenu Slovenska, krajiny  s mimoriadnou polohou, potenciálom, uvedomte si prečo je potrebná potravinová sebestačnosť, nebyť vazal, ktorý nakupuje tie najväčšie sra...y v reťazcoch. Aj v tom spočíva celkový vzostup ľudskej bytosti, starostlivosť o fyzické telo s primeranou hrdosťou a sebaúctou. Uvedomte si, prečo treba viesť deti a mladé generácie k čestnosti a pravdivosti. To je kľúčové. Opačná tendencia im jednoznačne škodí, aj zdravotne, celkove. 

Každá jedna lož, kamufláž, je vychýlenie sa od svetla, od dobra, od vyváženosti, ktorá sa v konečnom dôsledku prejaví na zdraví človeka. V školách sa učia v mnohých smeroch polopravdy a lži. USA bolo vždy len a len planetárnym parazitom, ktorý potrebuje stále ďalšie a ďalšie cudzie zdroje energie, aby uživil úžernícke konštrukcie spoločnosti so svojimi prehnanými konzumnými nárokmi, k čomu vytvárala podmienky Londýnska a Amsterdamská temná čvarga s podporou Vatikánu. To neznamená, že tam nenájdete dobrých a šikovných ľudí, bežných občanov. Nie, nie je normálne počasie, ktoré tu máme. Negumujte deťom a mládeži mozog s prehnaným používaním digitálnych IT technológii, pokiaľ sa nerozvíja ich etika, mravnosť, čistota a tvorivosť. Zničíte ich s tým v konečnom dôsledku. 

Je potrebné, aby deti a mladé generácie vedeli zmysel, prečo sa narodili na tejto planéte a nežili plytké konzumné životy ... potom určite nebudú mať problém uvedomiť si jasnú, totálne zahanbujúcu nízkosť, plytkosť, úbohosť a nedôstojnosť debaty dvoch prezidentov Čaputovej a Pavla, ktorá prebehla za taktiež úbohého a nedôstojného moderovania, v Slovenskom národnom divadle, na scéne opery a baletu.


Pokračovanie nabudúce ...© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, marec 2023

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, marec 2023

https://www.ariadneknihy.sk/