FILMOVÝ REŽISÉR OLIVER STONE a jeho pohľad na historické udalosti UKRAJINY 

09.03.2022

Filmový režisér Oliver Stone je známy svojimi mnohými filmovými dielami, ktoré nastavujú zrkadlo americkej spoločnosti, politické elity a ich temné pozadie nevynímajúc.

Tu je pohľad - krátka adaptácia dokumentárneho filmu "Ukrajina v ohni" od amerického režiséra Olivera Stonea.

Prepis videa:

Prvou obeťou vojny je pravda. A ak by americký ľud vedel pravdu o vmiešavaní sa USA do záležitostí Ukrajiny, možno by až tak nedychtil po začatí 3. svetovej vojny.

Počas druhej svetovej vojny sa západná Ukrajina postavila na stranu nacistov.

Po vojne pomohla CIA ukrajinským nacistom vyhnúť sa Norimberskému procesu a začala s nimi operovať vo vnútri Ukrajiny.

Potom ako ju CIA desaťročia infiltrovala Hnutie ukrajinského ľudu sa vynorilo v roku 1989.
A zrodilo extrémistické skupiny Svoboda, Trojzubec a Pravý sektor.

Neonacistické skupiny presadzujúce etnické vyčistenie Ukrajiny. Extrémistické skupiny pestované CIA, podporované Ministerstvom zahraničných vecí USA a používané Medzinárodným Menovým Fondom na zotročenie si Ukrajiny.

Keď vo voľbách v roku 2010 zvíťazil Janukovič nad Juščenkom, ktorého podporovalo NATO, bola Medzinárodným menovým fondom jeho vláda tlačená do podpísania Asociačnej dohody s Európskou Úniou v im tak typickej ponuke: dobytia cez dlh, ktorá by finančne zruinovala Ukrajinu a vydala ju milosť Svetovej Banke.

Janukovič odmietol ich ponuku. A v dnešnom skorumpovanom svete ti nie je dovolené povedať nie MMF.

Financované západnými mimovládkami napojenými na Georgea Sorosa a CIA bola proti Janukovičovi okamžite nasadená vysoko organizovaná farebná revolúcia.

Také organizácie ako The National Endowment for Democracy trénovalo novinárov, aktivistov používať Facebook spolu s tromi úplne novými televíznymi stanicami, vytvorenými do niekoľkých týždňov aby urobili nábor ľudí na protesty.

Táto kampaň vedená západnými médiami mala obrovský úspech. Účasť bola obrovská.
CIA snovala revolúcie počas celej jej kariéry. A prvým krokom ich jednoduchého vzorca je presvedčiť ľudí aby vyšli do ulíc na pokojný protest.

Potom používajú štváčov, aby vyprovokovali políciu k násiliu. A štátom riadené médiá, aby rozpálili dav s emotívne nabitými správami o posvätných obetiach.

30. novembra 2013 vedúci kancelárie ukrajinského prezidenta úzko spolupracujúci s Ministerstvom zahraničných vecí USA nariadil odstránenie protestujúcich z ulíc kvôli postaveniu tradičného vianočného stromčeka.

Keď polícia prišla, stretla sa s veľmi agresívnou a vysoko organizovanou frakciou ukrajinského Pravého sektora, ktorý vyprovokoval políciu k násilnému zásahu proti pokojným protestujúcim.

Čo je asi všetko, o čom všetky západné médiá informovali.

Ako sa dalo predpokladať, toto spôsobilo viac nepokojov a násilia, ktoré bolo potom ďalej živené podporou protestu americkým senátorom Johnom McCainom
Uniknuté telefonáty odhaľujú, že tento štátny prevrat organizovalo ministerstvo zahraničných vecí USA z vnútra americkej ambasády. S podporou viceprezidenta Joea Bidena.

20. februára neznámi ostreľovači strieľajúci z vládnych budov obsadených protestujúcimi začali strieľať do davu. Zabíjajúc ľudí na všetkých stranách.

Janukovičov dom a kancelárie boli obsadené ozbrojenými bandami. A nová vláda bola vytvorená s neonacistickým prvkom, ktorý prijal parazitnú ponuku Medzinárodného menového fondu.

A začala vraždiť rusky hovoriace obyvateľstvo Ukrajiny na Donbase.

Ako výsledok tohoto západom vytvoreného bahniska volilo 97% obyvateľov Krymu v prospech pripojenia sa k Rusku.

A zatiaľ čo národ oslavoval, západné médiá informovali, že boli napadnutý Ruskom.
Ich dôkaz? Prítomnosť ruských vojsk, ktorá tam jestvovala už od roku 1804.

Podporujúc zločineckú vojnu proti Rusku z teba nerobí vlastenca.

Robí to z teba užitočného idiota globalistického bankového kartelu.

Tých istých entít, ktoré vedú vojnu proti celému ľudstvu s vakcinačnými pasmi, a experimentálnymi šlehami.

Vlastenec milujúci spravodlivosť by vykrikoval svojej vláde jej vojnové zločiny. A cez podvod a zákernosť bola vláda Spojených štátov najväčším páchateľom vojnových zločinov po desaťročia.

Všetko v mene šírenia McDonaldov, geneticky upravených potravín a sexuálnych zvráteností po celom svete.

Zdroj: banned.video / InfoVojna
Preklad: rumble.com

...

Už chápete prečo je potrebné dôsledné a pravdivé poznanie minulosti? Najmä tí mladí, ktorí máte vymetené mozgy indoktrináciou? Česť výnimkám. Fetovaním, alkoholizmom, drogami a nihilistickým spôsobom života neujdete pred Pravdou, len vás oblbne ilúzia falošnej reality. Ani kúpené tituly vám nepomôžu. Vzdelanie bez múdrosti ... to je práve nebezpečenstvo, ktoré číha, vzdelanie môže byť zbraň, pokiaľ je bez srdca a múdrosti, vnútornej čistoty, etiky a mravných cností. Už mnohokrát sa to potvrdilo v histórii.

Dobehne vás to, dobehne vás to jednak tu na tejto Planéte Zem ale aj vo večnosti Vedomia, pretože energetickému vyrovnaniu neujdete. 

Všetci, ktorí nemáte problém kriviť Pravdu pre mocenské záujmy, tak, ako sa to v drvivej väčšine v minulosti dialo, karmicky neobstojíte. A všetko vás dobehne, skôr či neskôr. Ani nahrabané majetky vám nepomôžu, to je krátkozraké. 

Úbohé tvrdenia, že "mňa nezaujíma nikto len ja a moja rodina, aby sa mala dobre", sú tak skazené ako vojna sama. Pretože sú ignorantské, sebecké a snažia sa parazitovať na okolí vo svoj prospech. Ovládnuť pre seba čo najviac, vždy a za každú cenu. 

Ľudská hlúposť nemá hraníc, ide len o to, aby sa snažilo čo najviac ľudí, aby s ňou neboli priatelia :-) Každý má právo na svoj názor, aj hlúpy? ÁNO, je však potrebné si uvedomiť, že sloboda a zodpovednosť sú dve strany jednej mince a aj za názor má vedieť uniesť autor aj zopovednosť, čo si z úst vypustí. A to je zásadné a mnohokrát absentujúce. Samé táranie, ktoré nikam nevedie.

Každý deň je potrebné si položiť otázku, Prečo som tu na Zemi a Poznám sám seba? V odpovediach sú kľúče ...


© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, marec 2022

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, marec 2022

https://www.ariadneknihy.sk/