AKÁ JE SITUÁCIA V DUCHOVNOM POZADÍ SVETA? ... čo môžeme očakávať na Slovensku v najbližšom čase?

05.05.2023

ODPOVEĎ : 

Situácia v duchovnom pozadí je veľmi zlá, dokonca horšia než pred nedávnom, keď sme o tom písali. Duchovný pád drvivej väčšiny ľudí na Slovensku sa ešte zrýchlil, teda celková tendencia vývoja Slovenska je v podstate ohrozená do takej miery, že môže dôjsť v najbližšej budúcnosti v vazalskému absentovaniu zmyslu existencie Slovenska ako zvrchovaného štátu. Ide o štádium posledné, niektorí ho nazývajú "vymazaním z mapy". Áno, čítate dobre. Ľudia v podstate nič nepochopili. Česť výnimkám, určite ich však nie je viac ako polovica z celkového počtu obyvateľov. Nenechajte sa oklamať rečičkami a táraním. Tu je potrebná vnútorná premena ľudskej bytosti, nie šachovanie s voľbami.

Ďalšie ukazovatele nejdeme podrobnejšie písať, aj tak to väčšinu ľudí nezaujíma pretože nechceme znechucovať a vytvárať depresívne nálady. Vždy je dôvod ráno vstať z postele, vždy je dôvod pracovať na lepšej verzii seba, vždy je dôvod vážiť si čas, ktorý nám bol daný. Nie sme tu len preto, aby sme vegetili. 

Čas vzniká stále, v každom okamihu bytia a preto my, každý z nás rozhodujeme, na čo stále lepšie a svetelnejšie, čistejšie tento čas, ktorý nám bol daný využijeme, alebo naopak. Hlavne nečakajte, že najbližšie voľby niečo zmenia za každého z nás, že "urobia" niečo, za čo sa môžeme alibisticky skryť. To je ukážkové myslenie samovraha. Najbližšie voľby nezmenia v podstate nič, čo sa týka kultúry a etiky v politike, nič nové priaznivé pre Slovensko neprinesú, než to, čo tu už v minulosti bolo, len opačné garde. 

Možno prinesú tendenciu k reparáciám stavu, ktorý tu na Slovensku máme, ale nie konceptuálne zmeny princípov riadenia štátu a spoločnosti v evolučnom vzostupe. Zásadné priaznivé premeny nemôžu nastať, pretože nie je definovaný vzostup Vedomia ľudí, zacyklenosť pretrváva. To máte ako keď nepoznáte pravdivo princíp, kto boli Cyril a Metod, potom nemôžete pravdivo rozvíjať túto tému, čo vlastne priniesli a zvestovali.

Hlavnou príčinou podľa duchovných prenosov je lož, vedomá lož, úmyselné klamanie zo strany jednotlivcov. Pozor, hovoríme vedomá lož, nie omyl. Vedomá lož a nečestnosť. Ľudia, a to je jedno, či je to robotník, politik, lekár, vedec, kňaz, profesor, sudca, vedome úmyselne klamú a zavádzajú, aby si privlastnili neoprávnenú výhodu pre svoje ego, ktorá parazituje na inej bytosti, na jej energii, alebo parazituje na iných bytostiach. Tomu sa hovorí aj farizej, či pokrytec, faloš, nečistota a nečestnosť vo viere, keď si myslíme, že "Boh nám všetko odpustí". Rezonancia nepustí. Nevážime si (česť výnimkám) Pravdu, pretože nepoznáme jej skutočný princíp a zmysel vzostupu energetickej čistoty ľudskej bytosti a Vedomia. Začína to už v rodinách, pri úplných maličkostiach, deti vidia klamať svojich rodičov pre svoj prospech, že sa im nič nestane, atď ...

My sme vďační, že vieme rozpoznať bez akýchkoľvek problémov situáciu, keď niekto klame, aj to, v čom spočíva jeho lož, kamufláž a manipulácia. Dokonca nemusíme byť ani v osobnom kontakte s dotyčným, ktorý klame, aj tak, to vieme zistiť, "prekukneme" ho. To je rokmi overená prax. Niekto to nazve "čítanie myšlienok", to je jedno, každý kto úprime maká na sebe, sa vie k tomu prepracovať. Treba sa však vyrovnať s tým, že pri takýchto schopnostiach nemáte veľa priateľov :-)

Napríklad na Slovensku parazituje štát na občanoch. Všetci platíme gaunerov, ľudskú spodinu a mravnú prehnitú špinu, ako sú Čaputová, heger, naď, káčer, matovič a ďalší, ktorí zničili Slovensko za 3 roky. Vytvorili mimoriadne toxický vývoj pre ďalšie generácie. Nehovoriac o všetkých úradníkoch, ktorí kývajú hlavami, tak, ako im tieto monštrá nariadia.

Jednou z najnáročnejších úloh svetelného vývoja na Zemi je, čo s takouto ľudskou špinou urobiť? Ako odčinia škody, ktoré napáchali? Tým, že zhnijú v base, to ešte nepostačuje na to, aby odčinili škody na tom najcennejšom a to je ľudský život. Ide o energetické vyrovnanie a to je veľký problém, ako ho vyrovnajú, vzhľadom k veľkému frekvenčnému nepomeru medzi spôsobenými ujmami a slabučkým energetickým potenciálom a kvalitou (ničotnosťou a bezvýznamnosťou) samotnej bytosti, ktorá ujmy iným bytostiam spôsobila ... 

Toto je jeden z pricípov egomaniactva, kde vzniká z extrémov vytesnených v liberalizme (liberálna demokracia), opačný extrém totalitárneho zriadenia. Vnútorná nečestnosť ľudí sa prejavuje nakoniec psychosadizmom v legislatíve, prostredníctvom fašizoidných rámcov totalitárnej demokracie. Na Slovensku sa riešia napríklad holé zadky pobehujúce po Bratislave na kolobežkách a pod, za peniaze daňových poplatníkov. Uvedomte si, že samotné korene duchovného pozadia vzniku Európskej únie sú temné špinavé a toxické, zobuďte sa.

Mnohí z ľudí nemajú ani šajnu o tom, čo to je konceptuálne riadenie spoločnosti na báze multidimenzionality spolupráce, dobra, svetla a zase sme pri úrovni vedomia ľudskej bytosti. Dokolečka, dokola.

Stále máme možnosť otočiť a zastaviť obrovskú rýchlosť duchovného pádu, Sily Svetla ešte nezatvorili dvere pre Slovákov. Lenže to bez zmeny ľudskej bytosti a jej vnútra nejde. Tá skazená vonkajškovosť, na ktorú sa mnohí upínajú lipnutím vo svojej malosti a úbohosti, nám ako aliby nepomôže, jednoducho zhoríme. Toto sú prosím presahy, ktoré ignoruje väčšina vo svojom konzumnom egoizme a krátkozrakosti. Východiská z totálneho úpadku, do ktorého nás dostali diletanti v demisii na čele so skazenou Čaputovou sú viditeľné, len nemôžeme byť slepí, žiaľ, že nevidia ich ani tí politici, ktorí budú úspešní v najbližších voľbách. 

Proste nemôžeme na Slovensku fungovať tak, že najväčší hlupáci a mravne narušení jedinci riadia štát, skrývajúc sa pritom za "inakosť", ktorá je len frázou na prekrytie ľudskej malosti, úbohosti, neodbornosti a mravnej skazenosti. Áno, tí, čo nevedia rozpoznávať dobro a zlo, pravdu a lož, tým to nevadí. Sprostota Čaputová nám bude rozprávať, že máme tolerovať a byť trpezliví k jej "chybám", či hlúposti, ktorá vyplýva z kvality a úrovne jej bytosti, vedomia a DNA? Za 15 tisíc EUR platu mesačne máme byť trpezliví k ničeniu Slovenska? Si Ty normálna? Veď už ani malé školopovinné deti ju nedokážu počúvať, vedia vycítiť srdcom, že je skazená, falošná, svojou plytkosťou zničila úctu k princípu funkcie hlavy štátu. 


Ešte raz sa zamyslite, ako sa dá odčiniť toľko zla a temnoty, toľko škôd a ujmy, ktoré spôsobila Čaputová, či už priamo, svojimi katastrofálne a zúfalo neodbornými rozhodnutiami, alebo naopak nečinnosťou a prekrývaním podpory neonacizmu a ničotnosťou, nulovou podporou skutočného MIERU v Európe a na svete, aj zo strany vládnych špičiek na Slovensku? Ako sa to dá odčiniť, toľko zničených ľudských životov na Slovensku, nielen počas pandémie?

Rôzne živly vlastizradcov na Slovensku, schovaných jednak v mimovládkach a ich sieťach (platených aj z našich peňazí), ktoré sa nám vychechtávajú na Slovensku do očí, pretože to považujú za "normálne", že zničia národnú a kultúrnu identitu, nestačí vyčistiť tým, že zhnijú v base. To je len primitívny, nepostačujúci pohľad. Primárne je vyčistiť energeticky a duchovne tieto temné procesy v duchovnom pozadí (energeticko - informačné polia) a to je oveľa náročnejšie, inak tieto vplyvy ako egregory a rôzne temné systémy budú škodiť aj naďalej. To sa dá len cez čistenie jednotlivca, vnútornú čistotu a slobodu jednotlivca. To je aj vzdelávací proces a jeho kvalita a čistota, záchrana mladých ľudí pred indoktrináciou. Potom nebudú poniektoré, vyložene ľudsky hlúpe učiteľky v školách na svoje hodiny vodiť "extra" kreténa hegera a pod. To je niečo strašné, čo sa deje v tomto štáte, absurdnosť nad absurdnosť. 

Stále existuje dostatok Slovákov, ktorí sú vnútorne úprimne verní čistým hodnotám a princípom v duchovnej a kultúrnej úrovni, mravnej iniciatíve a intuícii, ktorá je žriedlom v duchovnej oblasti slovanských formácii, a ktorou má obohacovať hmotu, materiálny svet, aby neboli bez duchovnej kvality, čistoty a zmyslu existencie s obrovskými presahmi. Je veľmi dôležité, aby tieto ľudské bytosti nerezignovali aj napriek tomu, čo sa okolo nás deje. 

... na záver si pozrite, ako Eduard Chmelár vyvrátil svojim pravdivým výkladom sprostú a neomalenú lož a úražku všetkých slovenských hrdinov, produkovanú zo strany konkrétnych parazitov, ktorí dehonestujú dejiny Slovákov (v súvislosti s tým, že Slováci nikdy nepreliali krv a nebojovali za svoju slobodu a identitu, zvrchovanosť, atď.). Mimochodom, spomínaný výklad E. Chmelára, je úrovňou svojej pravdivosti vysokýviac než 97 %, jeho dôležitosť  práve v tomto momente je veľmi zásadná.


... pokračovanie ...© Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, máj 2023

© Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, máj 2023

https://www.ariadneknihy.sk/