TEMNOTA EURÓPSKEJ ÚNIE ... PREČO MAINSTREAMOVÉ MÉDIÁ MLČIA?

24.10.2022

Počujete to ticho? Halóóó. Kde ste? Kde ste vy úžasné mainstreamové médiá? Halóóó. Nič ... stále nič? Zaujímavé ...

Gynekologička, Ursula von der Leyenová, zrazu nevie, kam má stúpať, akosi sa jej nechce odpovedať na otázky ... ktorým smerom chodiť z roboty? Čo sa deje? 

Vypočujte si dnešnú reláciu internetového rádia InfoVojna ... Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom, kde v úvodnej časti bol určitý priestor venovaný aj tejto kreatúre a jej kšeftom s CEO spoločnosti Pfizer, beznádejným krásavcom Bourlom, ktorým asi dochádza para ...

Nevadí, otázka 1,8 miliardy vakcín nakontrahovaných cez SMS správy po telefóne, však? Nevadí, iba nejakých smiešnych 37 miliárd eury, však? V pohode, hlavne, že tieto "solidárne" špiny (pohrobkovia nacistov) z EÚ netrápi to, že aj vďaka ich stratégii, nemajú ľudia na Slovensku čo žrať ...

Že je to veľmi expresívne písané? Nuž, áno, trošku sme sa prispôsobili kvalite úrovne EÚ. Na chvíľku. K tejto téme sa vyjadril aj Robert Fico. Hlavný prúd médii akosi mlčí o vyšetrovaní Leyenovej. Nech sa páči (prevzaté z InfoVojna) :

Bývalý premiér SR a predseda opozičného Smeru-SD poukázal na to, že šéfka eurokomisie si mala o nákupe vakcín vymieňať SMS so šéfom spoločnosti Pfizer Albertom Bourlom. Tiež, že mala na vyzvanie európskeho ombudsmana odmietnuť tieto správy predložiť.

Európska prokuratúra začala vyšetrovať zmluvy o nákupe vakcín proti ochoreniu COVID-19, ktoré uzatvárala Európska komisia počas vrcholu pandémie.

Upozornil na to predseda opozičnej strany Smer-SD Robert Fico. Dúfa, že predmetom vyšetrovania bude aj predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová.

"Pani Ursula pokútne a sama, proti všetkým pravidlám EK dohodovala cez sms správy so šéfom amerického Pfizer nákup 1,8 miliardy vakcín, najväčšiu nákupnú zmluvu na vakcíny v dejinách EÚ a jej manžel je riaditeľ v americkej firme, ktorá má spoločných akcionárov s Pfizerom," konštatoval bývalý ministerský predseda SR.

"Aj keď sa jej nič nestane, želám jej, aby sa pri vyšetrovaní tohto megaškandálu zapotila," vyhlásil Fico. Pri nákupe vakcín podľa neho obišla všetky schválené pravidlá.

Poukázal na to, že predsedníčka si mala o nákupe vakcín vymieňať SMS so šéfom spoločnosti Pfizer Albertom Bourlom. Tiež, že mala na vyzvanie európskeho ombudsmana odmietnuť tieto správy predložiť.

"A jej manžel je riaditeľ v americkej firme, ktorá má spoločných akcionárov s Pfizerom," dodal Fico.


Na škandál poukázal vo svojom prejave v europarlamente aj rumunský europoslanec Cristian Terheș. Viac vo videu TU.

Európska prokuratúra (EPPO) oznámila, že vyšetruje nákup proticovidových vakcín zo strany EÚ počas vrcholu pandémie ochorenia COVID-19, napísal uplynulú stredu magazín Politico.

EPPO vo vyhlásení nešpecifikovala, ktorých osôb sa vyšetrovanie týka a aké možné zločiny vyšetruje. Známe nie sú ani ďalšie podrobnosti.

Zdroj: info.sk / YouTube / InfoVojna


...

... nie, nie sme všetci sprostí, vieme svoje. Dokážeme si zistiť aj z duchovného pozadia sveta presne, o čo ide aj v danom prípade, v súvislosti s vakcínami. Hmotné dôkazy? Sú. Treba ich hľadať. Otázkou je, či sa to niekomu chce, ich naozaj hľadať. 

Toto sú obrovské prúsery zo strany štruktúr EÚ. Veľká špina, ktorá vedie vysoko. 

Namiesto cirkusovania a zneužívania nedávnej tragédie mladých ľudí na Slovensku, by si mali všetci (aj herci v Bratislave) uvedomiť, aby prestali živiť nenávisť v spoločnosti, v súvislosti so zneužívaním smrti na ideologickú propagandu vyfabulovaných tendencií o fiktívnom utláčaní menšín ... 

Človek, ktorý nemá vnútorný MIER, energeticky je chronicky vychýlený, rozladený negatívnymi emóciami, nemôže okolo seba vyžarovať skutočnú úprimnú túžbu žiť v Mieri, len si to myslí, že to robí ! A to nie je pravdivé.

Veríme, že komunálne voľby vnesú malé svetielko nádeje, do tohto úbohého spoločenského chaosu na Slovensku ...


    © Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, október 2022

    © Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, október 2022

https://www.ariadneknihy.sk/