PRAVDA o dejinách DEEP STATE, alebo temná strana koreňov Európskej únie ... MARSHALLOV plán

03.11.2022

 Je pozitívnou stránkou dejín civlizácie na Slovensku, že v oblasti justície aj vzdelávania sa stretávame s pribúdajúcicm počtom mladých sudcov, právnikov a učiteľov základných, stredných či vysokých škôl, ktorí sa zhodujú, že právo, etika, spravodlivosť, mier, sú hodnoty, ktoré vznikajú v našom vnútri (srdci) ako veľmi jemné úrovne energetickej esencie vyváženosti. Bez nich niet mieru a spravodlivosti vo svete. Žiadne písané zákony ľudskej civilizácii nezabezpečia spravodlivosť a mier, pokiaľ ľudský genóm degeneruje (čím je nižšia úroveň etiky v spoločnosti, tým viac potrebujete písaných zákonov).

Etika, mravnosť, vnútorná čistota nemôže byť degenerovaná žiadnou platnou legislatívou totalitárnych zriadení, ktoré idú objektívne a preukázateľne svojou temnotou a zlom proti životu, ľudskosti, ľudskej dôstojnosti, hodnotám života, mieru, spolupráce, cností. Zákony, ktoré idú proti spravodlivosti (aj na Slovensku), ničia ľudský život. Je to ako so vzdelávaním, ktoré môže byť zbraň, pokiaľ chladný intelekt nie je vo vyváženosti s teplom a múdrosťou srdca. Preto je kľúčová etická vyspelosť vo vyváženosti s tvorivosťou. 

Podobne tak pravdivosť pri výučbe dejín je absolútne kľúčová, pokiaľ nechceme vychovávať mladšie generácie otrokov. Vlády temných režimov sa vždy schovávali práve za demokratické princípy, pod kepienkom chaosu, anarchie, démonickej a zvieracej štruktúry psychiky. 

Preto je dôležité, aby sa stále väčšina ľudí dobrovoľne rozhodla žiť pre vyššie ideály, nalaďovať sa na Pravdu, vyváženosť, Dobro, Svetlo. O čo viac ľudí bude dobrovoľne chcieť žiť v Pravde a spravodlivosti, o to menej ľudí bude môcť žiť na Zemi v lži a falošnosti.

Určitá degenerácia genofondu aj na Slovensku sa obnažila aj pri posledných komunálnych voľbách. Nezáujem, sebectvo, nihilizmus, strach, depresia, skepsa spôsobili, že výsledky sú také, ako sa dali očakávať a aké si drvivá menšina občanov na Slovensku nezaslúži. Výsledky sú ako zlý vtip, napríklad Trenčín, Lučenec ale aj ďalšie. Bratislava ako "koruna plytkosti" (česť výnimkám) nesklamala. Svetlou výnimkou je napríklad okresné mesto Poltár a to je výborné. Tam ľudia niečo ukázali svojmu okoliu, že sa dajú veci zmeniť, keď sa chce. Majú nového primátora.

Všetko nás to opäť dobehne. Cirkus okolo covidu začína, totalitárne zákony o údajnej "kybernetickej bezpečnosti", vznikajú, blokovanie nepohodlných webov a šaškárne opäť v akcii ... a ešte nie je koniec. Dokolečka, dokola. V tom je princíp, prečo je potrebné sa nalaďovať stále na vyššie úrovne energetickej vyváženosti a tým aj pravdivosti, aby sme rezonanciou spolupracovali práve tí ľudia, ktorým to nie je jedno, čo sa tu okolo nás deje. Ide o konceptuálne myslenie a tvorenie novej priaznivej reality.


Na Slovensku je pravda vydávaná za konšpiráciu už viac ako 2 roky, bolo tomu tak aj predtým, avšak nie až do takej miery. Svoju úlohu za posledných 10 rokov splnila a aj v súčasnosti plní jednoznačne duchovná idea alternatívnych médií, ktoré vznikli aj v materiálnom svete (inak nálepkovaných ako konšpiračné), kde duchovným otcom a tvorcom na slovenskej scéne bol pred takmer 10 rokmi práve moderátor internetového rádia InfoVojna Norbert Lichtner. I keď sa to možno nezdá, ale je tomu tak (aj tu vidieť prečo je dôležitá pri tvorivej činnosti muža podpora zo strany jeho manželky). Všetko sa aj v tejto kategórii médii, ktoré nie sú súčasťou mainstreamu vyvíja a môže sa stále zlepšovať.

Každý pracovný deň si môžeme vypočuť v relácii Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom mnoho zaujímavých informácii, ktoré svojim charakterom a pravdivosťou totálne dráždia mainstreamové médiá a ktoré prinášajú aj rôzni zaujímaví hostia. Postupne sa alternatívna scéna rozrástla nielen na Slovensku ale aj v Čechách. 

Ľudia si vôbec neuvedomujú a nevážia si (česť výnimkám), že práve vďaka alternatíve dostávajú možnosť prístupu k rôznym informáciám, majú možnosť vlastného výberu a tvorby vlastného názoru. Ľudia majú možnosť sa dostať k informáciám, ktoré mnoho krát nesú podstatne vyššiu mieru pravdivosti o tom, čo sa deje vo svete, než je tomu v mainstreamových médiách, ktoré sú bez najmenších pochybností na Slovensku nositeľmi lživej propagandy a POLOPRÁVD. 

Pokiaľ by sme žili v spravodlivom štáte, napríklad TV Markíza, by už mala odobratú licenciu za označovanie občanov SR ako dezolátov vo večernom spravodajstve.


Práve preto je potrebné poznať pravdivo dejiny. Áno, tu sa nepohneme aj bez čistej kvalitnej intuície, ako podstatnej zložky zapojenej do celistvého poznania pravdy. Pokiaľ pochopíme filozofiu dejín, sme doma. Prečo sa deje, to čo sa deje? Dnes si napíšeme niečo o dejinách temných štruktúr, ktoré boli koreňmi aj rozkladajúcej sa a vynívajúcej EÚ.

...

Poznáte temnú duchovnú podstatu Marshallovho plánu? Nie? Je to podobné, ako napríklad pri duchovnej prelesti, duchovnom klame. Napríklad značné množstvo ľudí na Zemi je fascinovaných budhizmom, pričom nemajú ani šajnu o tom, aké temné ovládacie energie sa za týmto učením v duchovnom pozadí nachádzajú. Táto téma je pri všetkej úcte k ľudskému bytiu minimálne na jeden semester štúdia, pokiaľ chceme poctivo odkryť temnú skrytú podstatu. Je úplne zbytočné sa urážať a zdúvať, keď niekto tento názor povie. Áno, o duchovných energiách sa nedá intelektuálne kecať, to je o naladení ľudskej bytosti na priaznivé energie, teda vzostup ... Prečo spomíname práve budhizmus? Lebo napríklad aj Zuzanka Čaputová dristá veľmi rada v rámci svojho vývoja a pracovnej náplne prezidentky o tom, ako ona od mladosti študovala budhizmus. Takže asi tak, opäť nevie, že na akej nízkej úrovni je jej poznanie.


Ešte sa pozrime na legálnu cenzúru, ktorú si schválili zástupcovia temnej strany sveta na Slovensku. Novela zákona o kybernetickej bezpečnosti je bez najmenších pochybností akt totálnej nevídanej cenzúry, aká tu nemá obdoby od roku 1948. Katastrofa, galaktických rozmerov, ktorá brutálnym spôsobom robí opäť z Ústavy SR trhací kalendár. Čaputová demokratka tlieska. Áno, ide o "platnú legislatívu", ktorá je svojim obsahom totálne skazená, účelová a tendenčná, jej úlohou je likvidovať pravdu, resp. pôsobenie tejto legislatívy má za úlohu odstrániť proces, ktorý sa snaží prinášať pravdu objektívne informácie ľudom a tým poukazovať na temné princípy systému vlády na Slovensku. Za "kybernetickú bezpečnosť" sa vydávajú možnosti "blokovania nepohodlných webov". Toto je veľmi jednoducho povedané. 

Hovorili sme o tom opakovane v reláciách podcasty ... Rozhovory s profesorom Šafinom, kde sme upozorňovali, že etika a mravná čistota s ktorou sa zaoberá v súčasnosti mnoho sudcov a právnikov mladšej generácie, nemôžu byť postavené ako otrok zneužívania platnej legislatívy. Proste je tu niečo vyššie nad zákonom, čo má dbať na čistotu a uzemnenie dobra (Svetla) v materiálnom svete. Nie je možné si zamieňať objektívne rozlíšiteľné typy nosnej energie ako sú dobro a zlo. 

Nie je možné akceptovať zlo, ktoré sa zhmotní v platnej legislatíve, proti tomu sa musíme postaviť.

Žiaľ, že také persóny na Slovensku, ako je napríklad Káčer (ktorý aj v minulosti ako štátny tajomník ministerstva obrany klamal ako keď niekto číta) si myslia, že takáto "platná" legislatíva ich zachráni pred čistiacim účinkom Pravdy. Och, či ste len úbohí a nízki. Vaša krátkozrakosť je taká, až z toho mrazí. Myslíte si, že všetci sme takí sprostí a neviadiaci, že nevieme, ako má tento systém slúžiť záujmom USA? Samozrejme, že ani táto "platná" legislatíva, o ktorej vyššie píšeme nijakým spôsobom nedokáže zastaviť túžbu ľudských bytostí po pravde a spravodlivosti. Prijatá legislatíva má za cieľ vládnej zlepencovej chunte napomôcť cez zastrašovanie a vydieranie zabezpečiť politickú a spoločenskú likvidáciu (diskreditáciu) oponentov pri budúcich parlamentných voľbách.

...

Je to ako zločinecký bankový kartel, ktorý tu máme vytvorený už pred 2. svetovou vojnou. Ktorý si z nás ľudí robí dobrý deň. Ide o korene medzinárodného zločineckého syndykátu, nazvaný inak aj Deep State. Samozrejme "múdre" elity na Slovensku vás budú presviedčať, že nič také neexistuje. Jasné a my žerieme seno. Viete, že USA šéfovali švajčiarskej banke, ktorá ukoristila počas 2. svetovej vojny nacistické zlato (obchody v Bazilei), zatiaľčo o pár kilometrov ďalej zúrila vojna. Švajčiarska banka, ktorej šéfovali USA, bola obyčajná pračka špinavého nacistického zlata, ktoré sa rozkradlo do všetkých kútov Planéty Zem.

V povojnovej Amerike sa odohrávalo súbežne niekoľko udalostí, ktoré boli základmi pre vytvorenie medzinárodného zločineckého syndykátu. Hlavnými opornými piliermi jeho tvorby sú tri línie. Prvou je medzinárodný kartel ropných spoločností, nazývaný ako Seven Sisters. Zvolením prezidenta Dwighta D. Eisenhowera v roku 1952, malo totálne následky pre americkú zahraničnú politiku. Najväčšie americké ropné spoločnosti, ktorým pred voľbami hrozilo trestné stíhanie pre kartelové dohody, zvolením Eisenhowera za prezidenta mohli pokračovať vo svojej činnosti. Prostredníctvom týchto kartelových spoločností dochádzalo k totálnemu ovládaniu štátov, kde podnikali. Mali väčší vplyv na politiku ako samotné Ministerstvá zahraničných vecí USA. Tvrdo lobovali za svoje medzinárodné záujmy.

V tejto súvislosti došlo v roku 1953 k ďalšej zásadnej udalosti. Prebiehalo totiž radikálne vystupňovanie tajných operácii CIA. O čo išlo? Pokračovali rozsiahle spiknutie s cieľom v prvom rade zvrhnúť režim v Iráne v čele s Muhammadom Mosaddekom a v Guatemale v čele s Joanom Jacobom Ármensom Guzmánom. Prezident Truman so svojimi poskokmi samozrejme sprisahanie oficiálne odmietli. Takto sa definoval vzťah Ameriky k tretiemu svetu, lož a faloš boli vždy podstatou zahraničnej politiky USA. 

Tu prichádzajú na scénu veľmi temné postavy, bratia Dullesovci. Obidvaja boli predtým partnermi firmy Sullivan & Cromwell, ktorá zastupovala kartel siedmich ropných spoločností Seven Sisters. Spomínaní bratia Dullesovci to mali rozohrané na vysokej hre patriotov. Allen Dulles bol šéfom CIA, jeho brat John Foster Dulles, bol ministrom zahraničných vecí USA. Rodinkárstvo ako na Slovensku po úradoch. 

Tretia kľúčová temná línia udalostí je vlastizrada zo strany dvoch ľudí a to námestníka ministra financií USA Harry Dexter White a úradníka ministerstva zahraničných vecí Eldera Hissa. 

V rozvíjaní pravdivého poznania tejto témy ako aj Marshallovho plánu a vzniku medzinárodného zločineckého syndikátu budeme pokračovať nabudúce ...


    © Andrea Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2022

    © Marian Svinčiak, www.ariadneknihy.sk, november 2022

https://www.ariadneknihy.sk/